Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van a munkahelyeteken managers...

Van a munkahelyeteken managerszűrés, ha igen, akkor kötelező, milyen vizsgálatok vannak benne és milyen helyen dolgoztok?

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 14:29
A kérdező szavazást indított:
Igen van és kötelező
Igen van, de nem kötelező
Nincsen semmi ilyen
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Tüdőszűrő elméletileg majd talán.
2023. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
45%

Multinál, van de nem kötelező, csak erősen ajánlott. Nekünk ez van, az optimum csomag:

[link]

2023. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. urológiát kihagynám...😁😁
2023. márc. 24. 17:55
 4/8 Metionin ***** válasza:
45%
3. Hát én a nődokival vagyok így de ha egyszer muszáj a szűrővizsgálat, legalább hadd ne én fizessem :D
2023. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. Miért muszáj?
2023. márc. 24. 19:06
 6/8 Metionin ***** válasza:
40%
Nincs kedvem a méhnyakrákhoz. A rendszeres szűrővizsgálat segít elkerülni.
2023. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. Akkor vastagbélszűrésre is fogsz majd menni az vastagbéltükrözésre?, ugyanis a vastagbélrák sokkal gyakoribb mint a méhnyakrák
2023. márc. 24. 21:11
 8/8 Metionin ***** válasza:
Idősebb koromban, amikor már nagyobb lesz a kockázati tényező, lehet. Viszont a nőgyógyászati szűrővizsgálat minimum 2 évente elég alap, legalábbis annak kellene lennie. Mivel vírus is okozhatja, nincs kifejezett veszélyeztetett korcsoport, mint sok más egyéb daganatnál pl. vastagbél- vagy prosztataráknál. Azok inkább idősebbeknél fordulnak elő és a szűrővizsgálatokat is 45-50 év fölött ajánlják.
2023. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!