Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok egy új kollégáró...

Mit gondoltok egy új kollégáról, aki pár napja van nálatok és már dirigál és ötletel?

Figyelt kérdés
És ha nem fogadják el a régiek az ötleteit, megsértődik? Ez csak nekem furcsa? Nem azt mondom, hogy a régi dolgozók a szentek és tökéletesek és mindenben nekik van igazuk, csak pár nap után nem feltétlen látja át, hogy mi miért van úgy ahogy és miért nem jó amit ő mond, vagy szimplán megszoktak az emberek valamit és nem fog 4-5 ember csettintésre máshogy dolgozni. Lehet még problémás a kolléga, ha már pár nap után ez van, hogy egész nap azon sír, hogy nem az lett amit ő mondott?
máj. 15. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Az ilyeneket kiszoktam röhögni és elhitetem vele, hogy ő az Isten.

Általában elhiszik egy ideig.

máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítani akar, ezért okoskodik.
máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Én utálom az ilyeneket
máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ötleteléssel nincsen baj, a sértődés már annál inkább. A dirigálással kapcsolatban annyit, hogy lehet csak nem tudja magát előadni? Nem tanították meg otthon, hogyan kell szép, diplomatikus módon felvezetni egy témát. De persze lehet simán csak bunkó... 😅 Nem tudom.


Mindenesetre udvariasan és mosolyogva felhívnám rá a figyelmet, hogy a dolgokat felétek nem így szokás rendezni .

máj. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
túlbuzgó idegesítő alak lehet. ha van esze majd rájön hogy mizu, bár nem ez vall az ilyenekre :D
máj. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!