Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha alkalmazott vagy, mit...

Ha alkalmazott vagy, mit teszel annak érdekében, hogy annak tekintsenek?

Figyelt kérdés
A cégünknél úgy motiválják az embereket, hogy a munkájukról dokumentáció készül képek formájában. Pl: feltöltött polcokról, amiken a zsemlék, kiflit várják a munkásokat, gazdájukat. Ez tök jó ötlet, mert mindenki tudja azt, hogy dolgozik, majd a munkája után kapja a keresetét. Arra vagyok kíváncsi, hogy emberileg és cselekvések megnyilvánulásával, mit teszel azért, hogy munkavállalóként tekintsenek rád? Az ember rengeteg kritikát kap alaptalanul, kár is védekeznie, ezért vagyok arra kíváncsi, hogy ha valaki természetesen dolgozik, hogyan tudja azt elérni, hogy ne csak a fizetést lássa, de a környezete is úgy könyvelje el, hogy tartozik valahová, ami halad előre, hogyan lehet ezt kivitelezni?
2023. márc. 27. 15:25
 1/6 A kérdező kommentje:
(Főnökök a szabadidejükben sportolhatnak a munkahelyen, nekik is van dokumentáció, de mások azt mondják, hogy a lazulás és a munka, nem férhet el egymás mellett.) Ha valaki dolgozik, mit tegyen azért, hogy keresőként tartsák számon, aki a fejlődéshez hozzájárul?
2023. márc. 27. 15:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Követem azokat a lépéseket, amiket a munkavállalói szerződésben a feladatkörömként elfogadtam. Nem olyan bonyolult.


Amit ezen felül teszek, azt azért teszem, hogy xy szakembernek hívjam magam (mert mindent lehet kontár módra is csinálni).

2023. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvégzem a munkámat. Nem értem, mi mást tennék.


Külső megmondó emberekkel meg nem foglalkozom.

2023. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lilluci27 ***** válasza:
100%
kapok fizetést
2023. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvégzem a munkám, határidőre. A magánéletemben nem sokat beszélek a munkámról, maximum ha nagyobb dolog történik a cégnél, egyébként nem foglalkozom vele munkaidőn kívül. Nem akarok semmilyen céghez, munkakörhöz "tartozni", nem a munkám az életem legfontosabb része. Szeretem amit csinálok, nem adok ki kontár munkát a kezem közül, ezt nyilván tudja aki velem dolgozik. Az pont nem érdekel, hogy kívülállók (tehát nem főnök, közvetlen kolléga vagy partner) mit gondol rólam. Elég komoly baj lenne szerintem, ha ez fontos lenne.
2023. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Szerencsére a munkahelyemen nem csinálnak ilyet amit leírtál. Tuti leköpném azokat a zsömléket a polcokon.. Megvakarnám a kiflikkel a s3gglyukam.

Minimálbérért ilyet nem tűrnék el. Micsoda motiváció ez. Nevetséges vagy.

Tipikus irodista rokon, aki egész nap hereberézik és nincs jobb dolga, mint hogy a tényleges dolgozókat b4sztassa..akarom mondani "motiválja".


mit teszel azért, hogy munkavállalóként tekintsenek rád?

Bemegyek dolgozni időben, és elvégzem a munkámat. Semmi többet.

2023. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!