Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Várhatóan mikor fog megérkezni...

Várhatóan mikor fog megérkezni az első juttatás?

Figyelt kérdés

Az alábbi hónapban voltam igényelni a munkanélküli járadékot. Március 22-én történt meg a benyújtási kérelem. 90 napra lettem jogosult, szerintem három év után a maximum összeget ítélték meg a br. 232.000Ft-ot. A következő hónapban már fog érkezni teljes összeg a számlámra?


Esetleg csak tört összeg, vagy egy része fog megérkezni? Teljes összeg pedig majd csak májusban? Ezt hogy szokták kiutalni, mert nekem bent az ügyintéző valami olyat említett, hogy lehetséges áprilisban tört összeget kapok. Nem értem miért, és a papírokból sem tudom kihámozni hogy akkor végül is mennyi fog érkezni a következő hónapban.



2023. márc. 27. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején két hónap múlva érkezett meg az első másfél havi.
2023. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En elsejen regiztem be, minden honap 1-3.a között utaltak.
2023. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi alapján nézik, például ez a kalkulátor mennyire lehet hiteles?

[link]


Ha ez alapján nézik, akkor arányaiban lebontva nagyon rossz arányban fogják kifizetni.

2023. márc. 27. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!