Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a fontosabb a több pénz...

Mi a fontosabb a több pénz egy munkahelyen, vagy a Szép kártya, mint juttatás?

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 11:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%

Több pénz.

A szép kártyára utaltból nem vehetek autót.

2023. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%

Meg albérletet se számlákat se tudok fizetni szép kártyából.

Nyaralni nem szoktam mert nincs rá pénz. A szép kártya árából tudnék venni tisztítószert vagy több napra élelmiszert. Ehelyett rendelhetek méregdrágán.

2023. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
29%
Szemét aljas dolog a szép kártya, ezt is a gazdagok találták ki akiknek nincs anyagi gondjuk.
2023. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ. Ha 100 ezerrel több az összjövedelmem Szép kártyával, a több pénzzel meg csak 50 ezerrel, a kártyás a jobb megoldás. Sok élelmiszerbolt a mai napig elfogadja bármire, de más jellegű üzletekben is használható. Ha nincs köztük nagy differencia, a több pénzt választanám.
2023. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
98%
Mindkettő. A SZÉP-kártya egy bizonyos mennyiségű pénzt tud helyettesíteni, pl étteremre, szállásra, vagy fürdőbelépőre onnan is tudsz költeni, így nem költöd az "igazi" pénzedet, hanem kb utalványt használsz fel.
2023. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
98%
Ez bizonyos szintig, ha ugyanannyi nettóról van szó, akkor mindegy, mert mindkettőt el tudom költeni. Felette már csak "KP"
2023. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%
Ez attól is függ, mennyi a fizetés. Egyébként a SZÉP kártya kedvezményes adózású juttatás, én például csak abból költök belföldi szállásra, ha megyek valahova több napra, mert nem akarom a nettó fizetésemet ilyenekre költeni, illetve a munkahelyi ebédem jelentős részét is ebből fedezem, a munkahelyem közelében több hely is van, ahol tudom használni, így tudok változatosan étkezni, és a nettó jövedelmem megmarad másra, amit ebből nem tudnék fedezni. Viszont van az az alacsony fizetés, amit nem segít ki a SZÉP kártya, mert nem mindent tudsz ebből fedezni, és ha eleve szűkös a nettó, akkor mindegy, hogy mennyit tudsz enni SZÉP kártyából, lakáshitelt, albérletet, gyógyszereket nem tudsz ebből kifizetni.
2023. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen mindegy, mert SZÉP kártyával tudsz kaját venni vagy szállást fizetni amit a fizetésedből amúgy is kifizetnél.
2023. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%
Én mondjuk szállásra nem költenék, ha nem kapnék SZÉP kártyát.
2023. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
13%
De kajára igen.
2023. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!