Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy egyik...

Zoltán9 kérdése:

Miért van az hogy egyik pillanatban "oda van értem" a kolleganőm,aztán eltelik egy kis idő és eszre sem vesz?

Figyelt kérdés
Elég jól osszebaratkoztunk,mindenért dicsért, de nagyon,mindent tőlem kérdezett mit hogyan csinaljon,állandóan mellém ült,hozzámèrt,mondta velem szeret legjobban dolgozni,aztán mondtam neki egy felreerthető dolgot azóta már teljesen más,pedig mondtam is neki hogy félreértette,és azóta már csak néha ül mellém,néha érint meg,egyik pillanatban ha féltékeny akkor megint dicsér,jól elvagyunk,megvan a vonzalom aztán eltelik egy-ket óra és megint elutasító,ellok magától,illetve ha én is kevesebbet foglalkozom vele,vagy ellokom magamtól akkor megint kozeledik

2023. márc. 27. 22:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hívd el a kollegádat meginni valamit és beszélgessetek, majd ha nincs az a nagy szél sétálhattok is.

Komunikáljatok többet, aztán nézd meg a reakcióit, kérdezzd meg tőle mi a helyzet a párkapcsolatával? és így tovább.

Később amikor meg volt az ital és a séta végéhez értek, mond a nőnek hogy te úgy látod hogy bejössz neki és kérdezd meg hogy jó látod e? Aztán ha azt mondja hogy igen, akkor mond neki te is azt hogy neked is.

Mennyi idősek vagytok?

2023. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát a hölgy 21 èves,èn 36
2023. márc. 28. 23:08
 13/22 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló egyébként hogy bejovunk egymásnak
2023. márc. 29. 13:57
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ha párotok van, akkor illene leállni.
2023. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%
De gyerekes vagy 36 évesen!!!!
2023. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok sose nővok fel de ennek lelki okai vannak
2023. márc. 29. 15:50
 17/22 A kérdező kommentje:
És tőle megkapom az érintést,odafigyelést,dicséretet amit otthon nem és különben sem történt meg semmi és soha nem is fog lehet csak barátság marad ennyi:)
2023. márc. 29. 16:00
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg jobb, ha neked amugy gyerekeid is vannak. Jol sejtem?
2023. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

És tőle megkapom az érintést,odafigyelést,dicséretet amit otthon nem.

És erről ki tehet?

Szoktál otthon kumunikálni rendesen?

Egy kapcsolatban az egyik legfontosabb dolog a kommunikáció, ha nem kumunikáltok rendesen akkor érthető hogy miért nem működik a mostani kapcsolatod.

Mindent is meg kell tudni beszélni, hisz ez mind a két ember érdeke, ha gondod van akkor meg kell tudni beszélni azzal a személyel akit állítólag szeretsz.

Egy kapcsolatban mind a kétfélnek ugyan úgy tenni kell azért hogy jól tudjon az működni,ha már az egyik személy nem tesz azért akkor idők kérdése és véget fog az érni.

2023. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy a másik emberrel ahogy te szeretnéd azt hogy veledjenek veled.
2023. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!