Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy egyik...

Zoltán9 kérdése:

Miért van az hogy egyik pillanatban "oda van értem" a kolleganőm,aztán eltelik egy kis idő és eszre sem vesz?

Figyelt kérdés
Elég jól osszebaratkoztunk,mindenért dicsért, de nagyon,mindent tőlem kérdezett mit hogyan csinaljon,állandóan mellém ült,hozzámèrt,mondta velem szeret legjobban dolgozni,aztán mondtam neki egy felreerthető dolgot azóta már teljesen más,pedig mondtam is neki hogy félreértette,és azóta már csak néha ül mellém,néha érint meg,egyik pillanatban ha féltékeny akkor megint dicsér,jól elvagyunk,megvan a vonzalom aztán eltelik egy-ket óra és megint elutasító,ellok magától,illetve ha én is kevesebbet foglalkozom vele,vagy ellokom magamtól akkor megint kozeledik

2023. márc. 27. 22:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Játszmázik ;)
2023. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Dugni akar, de nem annyira, mint te.
2023. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Van még egy játékos. Ha vele szarabbul alakulnak a dolgok, akkor jössz te.
2023. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ha akar valamit majd jelzi és ott lesz melletted.
2023. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele hogy nincs nyomulas,élvezem azokat a csodás pillanatokat amikor hozzámèr,dicsér vagy úgy bezselgetunk egy teljesen hétköznapi témáról mintha csak ketten lennénk,és közben a hajahoz is hozzáér,vagy be se melegedunk igazán de kimegy a kolléga mert nem figyelünk rá mindja mergesen hogy hagyjuk,vagy egyszerre mondunk dolgokat,az összhang ezek mind jó dolgok aztán sodródok az árral:)
2023. márc. 28. 09:53
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Fuh, nyálcsorgatva beleéled magad. Én nő vagyok, de ha valaki így fujtatna utánam, akkor már elvárnám, hogy legyen annyira menő gyerek, hogy elhívjon randira... tudod mi is megunjuk, ha nem történik semmi, csak jól tűröd a törődést. Burkolt szexuális célzásra én se reagálnék jól, a kacérság ugyanis nem azt jelenti, hogy randizni sem kell, elintézzük munka után a szertárban...


Szóval mi lenne, ha elhívnád egy vacsira ahelyett, hogy középiskolások szintjén csípitek egymást bent?

2023. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem egyszerű a helyzet,van neki párja,pár éve együtt is élnek,és nálam is hasonló a helyzet
2023. márc. 28. 12:16
 8/22 A kérdező kommentje:
Legjobb munkahelyi haverom drukkol,szorít értünk mondja hogy dobjam be magam,dehát úgy érzem még nincs itt az ideje,meg félek hogy vissza lennék utasítva,utánna barátság is megszűnne
2023. márc. 28. 12:38
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok, ha nem vagytok házasok, nincsenek gyerekeitek, akkor miért nem szakítotok... ez mar régen rossz ha kifelé kacsintgattok.

Vagy szerintetek ez így rendben van? Vágyakozni valaki más iránt komoly kapcsolat mellett ér, ha konkrét megcsalas nem lesz belőle?


Ez is érzelmi szinten megcsalás, ha fizikailag nem is... nőként én ezt fájdalmasabbnak élném meg mintha egy egyéjszakás kalandot jelentene be. Vagyis nincs ha, engem csaltak már meg. :p


Vége lesz a barátságnak? Kérlek ne mondj már ilyen szánalmas dolgokat. Itt soha egyikőtöket se érdekelte a "barátság", csak a vonzalom az első perctől, ami necc, mert foglaltak vagytok. Ott kéne induljon a dolog,hogy legalább ezt ismerd be magadnak. Plusz ilyen szinten milyen barátság lehetne ez férfi és nő között? Önáltatàs 100%-on. Sőt, ha kiderülne, hogy nincs esélyed és nem akarnátok ezt a meglévő kapcsolatotok helyett, akkor legalább hamarabb lezárhatnátok ezt a játszmázást.


Elárulom, ha vele nem jön össze, kerestek másikat, akivel játszmák nélkül, gondolkodás nélkül belementek a megcsalásba.


Szóval vagy az nem éri meg, hogy félsz bedobni magad nála, vagy az, hogy ennek ellenére bennragadtok a kapcsolataitokba,amik úgy fest nem működnek

2023. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát igen ez több mint barátság,vonzódás,vonzalom igazad van,teljesen,igen én is azt mondtam magamban hogy erzelmi szinten már megcsaltam,amit ő is érez,kérdezte is már hogy van valakim,pedig még semmi sem történt csak elkezdtunk közeledni egymashoz
2023. márc. 28. 15:54
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!