Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit fog tenni a főnököm?

Mit fog tenni a főnököm?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve kezdtem el dolgozni 20 éves vagyok, miután elkezdtem dolgozni azután jött egy új kolléganő ő idősebb olyan 40-50 közötti korosztályba tartozhat. Velem meg egy másik munkatársnőmmel sokszor elég bunkó. És bármi apróságot ha kérdezünk azon nagyon felhuzza magát. Nagyon hangulat ember és sokat kell vele együtt dolgoznom de van hogy már nem merek tőle kérdezni mert ki tudja mikor robban. Lassan 2 hónapja gyomor ideggel járok dolgozni ez miatt aludni sem tudok és a magánéletem is rámegy a bennem lévő feszültség miatt. Vissza szólni meg kiállni magamért nem merek és lehet csak olaj lenne a tűzre.

A főnökünknek lesz említve ez a dolog és ugye én nem tudom hogy ez hogy működik ilyenkor hogy mit fog tenni a főnököm. Mire lehet számítani ez ügyben? Ő egyébként egy jó főnök és észre veszi a beosztottjain ha valakinek gondjai vannak és próbál is segíteni. Felmondani nem szeretnék mert szeretem ezt a munkahelyet meg a többi kollégámat és attol félek ha felmondok és elmegyek máshova ott ugyanúgy kifogok egy ilyen embert.



2023. márc. 28. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Azt fogja gondolni a főnök, hogy képtelenek vagytok megfelelően kommunikálni, és ez a munkahelyi légkör rovására megy.


A nővel kéne inkább beszélni, de nagyon higgadtan, szárazon elé állni azzal, amit a főnöknek mondanál. Tedd hozzá, hogy "előbb veled akartam ezt megbeszélni, és nem a főnökkel."

2023. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele konfliktust megbeszélni de nem vett komolyan és kioktatott. Ez már nem az első eset.
2023. márc. 28. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéltek erről hat szem közt a főnököddel, akkor nem szophatja ki a kisujjából, hogy probléma van, - már pedig a főnöködnek érdeke, hogy ne konfrontálódjatok, mert az a hatékonyságotok rovására megy.

Ha nem érdekel egy főnököt a beosztottjainak morális helyzete, akkor pedig csak egy napi túlélő, - nem érett arra, hogy főnök legyen.

Venni kell az időt, fáradtságot és le kell ülni megbeszélni, hogy mit lehet tenni az érdekek érvényesítésének ügyében.

2023. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!