Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm levegőnek néz, nem...

A főnököm levegőnek néz, nem érdekli, hogy miben tudnék sikeresen a cégért tenni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Felvettek valakit sunyiban az én pozíciómra ( helyesebben, amit azelőtt írtam alá, hogy ő idejött volna). Most végre felszabadulna annyi kapacitásom, hogy gőzerővel dolgozzak. Rengeteg ötletem van, amiket elmondtam neki, azt mondja szuper. Aztán semmi nem lesz belőlük. A pozíciókat meg tölti fel a z ismerőseivel. Ill azok a kollegák a jók, akik ha nem is dolgoznak, de legalább segget nyalnak. Mit lehet tenni? Már lassan a kedvem is elmegy az itteni munkától....

2017. máj. 28. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
alkalmazottakat nem az ötleteiért veszik föl a legtöbb helyre.
2017. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hanem?
2017. máj. 28. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd össze az ötleteidet, és ha lesz rá lehetőséged, indíts konkurens magánvállalkozást.
2017. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

" alkalmazottakat nem az ötleteiért veszik föl a legtöbb helyre."


Igen, ezt én is tapasztaltam.

Ilyenkor a vezetők meg vannak győződve arról, hogy ők vannak helyzet legmagasabb magaslatán, és még csak nem is érdekli őket a véleményed, ötleted, sőt egyenesen irritálja őket, hogy te, mint egyszerű alkalmazottja, gondolkodsz.

A főnököd viselkedése nem arra utal, hogy nagyon szeretne téged megtartani. Az ötleteidet már megosztottad vele, ő úgy van vele: mit akarsz még? Az ismerőseivel majd talán ledolgoztatja, aztán kész. Neki még az eszét sem kell megmozdítania. És még arra sem képes, hogy legalább annyit közöljön veled, hogy köszi, ennyi volt. Inkább kivárja míg magadtól lépsz, amikor már annyira megunod/megutálod ezt a helyzetet.


Ok, nem biztos, hogy igazam van, de én pl. már tapasztaltam ilyet.

2017. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!