Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kevés a szabadságom, akkor...

Ha kevés a szabadságom, akkor el lehet menni valahogy táppénzre?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nagyon kevés a szabadságom csak 25 nap, egy évben nekem ez igenis kevés, azon gondolkoztam, hogy el lehet valahogy intézni hogy táppénzre vegyenek, tényleg nem szabad ilyet csinálni? ki ír az orvos? le lehet bukni e miatt?
2023. márc. 31. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
nem szabályos és le is lehet bukni ha ellenőrzik, de ugyanígy vagyok mint te és hát van hogy megfájdul ez vagy az, esetleg ha olyan a doki hogy na, idegkimerültségem van egy kicsit írjon ki legyen szíves:)
2023. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Az orvos a praxisengedélyével játszik, nem fog kockáztatni.
2023. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
El lehet menni állítólag fizetetlen szabadságra is, márha ezt tolerálják.
2023. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Házidokid simán kiír, csak valami ellenőrizhetetlen betegséget kell kitalálni, mittomén fizikai/pszichés kimerültség, derékfájás, hátfájás, lábfájás, akármi.
2023. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2. Például azt mondom hogy ment a hasam, meg belázasodtam, azt hogy tudja ellenőrizni, megnézi hogy milyen a széklet állapota vagy megméri a lázamat?
2023. márc. 31. 21:45
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

oké.. azt mondod hogy egész éjszaka f*stál.. ki jön ki? hogy ellenőrzi, hogy igaz e vagy sem?


kolléganő tavaly minden baromsággal ment táppénzre.. volt hogy a kutyáját műtötték, de ő táppénzre ment. Senki nem ellenőrzi ezt.

2023. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
csak túl gyakran ne csináld mert gyanús lesz
2023. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Van olyan orvos akivel meg lehet beszélni őszintén elmondani az igazat mert megérti hogy kimerült vagy már vagy magad alatt vagy nem tudsz aludni stb ezeket lehet mondani és kiír
2023. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
A "szabadságod" alatt meglát egy jóakaró és bejelent az oep-nél.
2023. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9. Miért betegség alatt nem mehetek ki gyógyszertárba, vásárolni és társai?.... Nem covid karanténban vagyok
2023. márc. 31. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!