Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyógyszertári asszisztensként...

Gyógyszertári asszisztensként nehéz munkát találni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 23:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/10 Cameroon ***** válasza:
100%
Szia szerintem lehet találni munkát főleg ha majd a szakasszisztensit is elvégzed.sok a nyugdíjas munka lehetőség van csak gyengék a bérek meg nehéz a közeg sokat kell nyelni
2023. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy "nehéz a közeg, sokat kell nyelni"?
2023. ápr. 1. 21:13
 3/10 Cameroon ***** válasza:
Nagy a hierarchia a gyógyszerész és a szakasszisztensek is feletted vannak és gyógyszertára válogatja de ezt általában éreztetik is veled.kell a szakasszisztensi végzettség is idővel hogy nagyobb megbecsülést kapjon az ember
2023. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ahhoz, hogy a szakaszisztensit megcsináljam egy évet dolgoznom kell, mint asszisztens.

Fizetés mennyi, nettóban, 25 év felett?

2023. ápr. 2. 00:04
 5/10 Cameroon ***** válasza:
60%
Tudom egy év nekem is nem rég telt le.én Szombathelyen keresek 217 et nettóban kézben mint asszisztens 25 év felett
2023. ápr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Akkor az ország többi részén biztos hogy ennél kevesebb a fizetés, mivel az osztrák határhoz közel a legjobbak a bérek
2023. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cameroon ***** válasza:
Budapesten jobbak szerintem de ettől sokkal többre nem érdemes számítani asszisztensként de mondom patika válogatja én másfél éve vagyok asszisztens srácként ha van még kérdésed szívesen válaszolok én ma már nem tanulnék ennek én előtte benzinkutas voltam 6 évig én megbántam hogy eljöttem
2023. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért bántad meg, hogy gyógyszertári asszisztens lettél?
2023. ápr. 2. 11:48
 9/10 Cameroon ***** válasza:
Mert a benzinkút helyben volt(akkor még nem tudtam milyen ingázni az egész napod elmegy),a jatt miatt több fizetés,kevesebb jogszabály szinte semmi,lazább légkör...az előző helyemhez képest a patika rosszabb e miatt bántam meg
2023. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki szerint szombathelyen jó a bér, az álmodik.

Sopronban már kezd élhető lenni, de Szombathely minden tekintetben egy lepukkant putri.

2023. ápr. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!