Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógyszertári asszisztensként...

Gyógyszertári asszisztensként nehéz elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Nehéz
Könnyű
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

SZAKasszisztensivel nem. Nagyon sok ilyen hirdetés van, elég csak a Phoenix hirdetéseit nézni.

Sima asszisztensként már nehezebb, úgy max. pályakezdőket vesznek fel, akik utána továbbképzik magukat.

[link]

2022. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És maga a képzés nehéz?
2022. máj. 7. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én jópár évvel ezelőtt végeztem el, míg otthon voltam gyerekkel. Volt már egy végzettségem, inkább B tervnek végeztem el, és mert érdekelt. A képzés nem volt olyan vészes, de azért sokat kellett tanulni. Viszont vidéken munkát találni vele nem könnyű. Akkor volt talán 12 gyógyszertár a városban és környékén, és talán 20-an, vagy kicsit többen végeztünk. Az talált azonnal munkát, akinek volt ismeretsége, volt aki már úgy jött a tanfolyamra, hogy megvolt a helye. Én végül az eredeti szakmámba mentem vissza dolgozni, ami kicsit jobb, tehát nem nagyon keresgéltem később. Az évek során azért szinte mindenki talált munkát patikában, de ugye azért nem mindegy, mennyit kell várni egy pozícióra. Fővárosban lehet, hogy könnyebb.
2022. máj. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cameroon ***** válasza:
48%
Szerintem könnyű vele elhelyezkedni de nagyon gyenge a fizetés
2022. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!