Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem kaptam meg a teljes...

Nem kaptam meg a teljes fizumat havonta, viszont aki semmit se csinált majdnem nettó 100 ezres fizuemelést kapott. Felmondtam. Ez nagyon megalázó volt nekem. De szerintem butaságot csináltam. Most meg nem találok munkát. Hülye voltam?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen, hülye voltál mert mielőtt felmondasz valahol érdemes új munka után nézni.



De egyébként a 100 ezres fizetésemelés nem túl reális szóval azt a lehetőséget sem zárom ki, hogy kamu a kérdés.

2023. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Az én fizetésem is kb 100 ezerrel emelkedett nettóban, szerintem van akinek ennél is többel emeltek (nem nálunk de szerintem van olyan cég, vagy munkakör). A kérdező szerintem hülye volt. Az a tipikus megkeseredett negatív magyar mentalitás, hogy a nekem sz.r akkor a másik is az legyen. Eleve nem értem miért kell másokkal fogalkozni.
2023. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

#2 Viszont ha tényleg ennyit emeltek akkor nem kereshetett rosszul mert minimálbéres vagy bérminimumos állásoknál nem szoktak hirtelen plusz 100 ezret emelni.

És ha már volt egy jól fizető állása nem értem minek kellett elhajintania.

2023. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem volt a fizetésem jó sem.
2023. ápr. 4. 14:07
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Általában az ilyen esetekben az a megszokott, hogy szivatnak amíg tudnak, majd ha felmondasz nekik akkor úgy tesznek mintha nem fájna közben meg tuti a fejüket fogják.


Szerintem 2 hét múlva sírva fognak neked könyörögni, hogy menj vissza. Minden emelést meg fogsz mellette kapni.

A lényeg most a türelem. Lesz egy kis szabadságod legalább :)

2023. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt tettem volna.

Engem ne alázzanak meg. Mi vagyok én, hogy mindent eltűrjek? Ha ott maradtál volna akkor folytatódott volna tovább ez a dolog.

2023. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
64%

"Szerintem 2 hét múlva sírva fognak neked könyörögni, hogy menj vissza. Minden emelést meg fogsz mellette kapni.“


hahahhahahhahahhahaahhahahahhahahhahahahahhahahahahahahha!!!! Melyik népmesében??


100 másikat találnak a helyére!! mi 1 szem irodistát kerestünk GBM-ért (nettó 172.000...) és 100+ felett volt a pályázatok száma.

1 helyre 100 másikat be tudnánk tenni de szó szerint.

2023. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen utolsó, csak nem biztos, hogy a kérdező egy vacak irodista volt. Szakembert meg nehéz pótolni.


Amúgy én is felmondtam volna. A kérdező által vázolt helyzet bizony a kírúgás előszobája. Jobb időben lépni.

2023. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Felmondani úgy érdemes,ha biztos helyed van máshol.
2023. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy érdemes. Értem én. De idegileg nem bírtam tovább.
2023. ápr. 4. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!