Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemen úgy gondolom...

Munkahelyemen úgy gondolom hogy aki munkaügyessel jóban van annak van extra Szabadság, amikor is nem jön dolgozni, és nem írják ki a szabiját! Hogyan lehet ennek utánna járni hogy valójában szabin vagy táppénzen volt-e? Csalhatnak? Lebuktatás?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 5. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, Bazsi.
2023. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Csalhatnak.

Volt egy munkahelyem ahol 5-en voltunk összesen és az egyik regi kolléganő feladata volt ezt vezetni (a főnök nem foglalkozott ezzel, kiadta neki a munkát). Az a kolléganő feltűnően sok szabin volt és közben mégis maradt neki kb ugyan annyi mint annak aki kicsit fiatalabb de fele annyit nem volt szabin.

Én jóban voltam vele és mondtam neki, hogy amúgy ez így mi. Tagadta, de aztán elcsalt nekem is 2 napot. Szóval vallani nem vallotta be de így “kedveskedett”, hogy tartsam már a számat mert hát nekem is elcsalta. Szóval, ha beköptem volna simán rám is bizonyítható lett volna, hogy “csalok”..

2023. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem te vagy a főnök, akkor mi közöd hozzá, Balu?
2023. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor én sem írom be csak ha szólnak…. De akkor jelzem ők hogy is voltak??? Igen nem én vok főnök… de nekem is jól jön a több nap Szabi….
2023. ápr. 25. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!