Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miskolcon jelenleg mennyire...

Miskolcon jelenleg mennyire nehéz elhelyezkedni diplomásként? Milyen most ott a munkaerőpiac és a megélhetés?

Figyelt kérdés

Miskolcon jelenleg két nagyobb gyár működik. Joyson illetve a Bosch.

Tiszaújban van még a Jabil.

Bosch és Jabil leginkább sori dolgozókat keres. Egy sima sori dolgozó alapbére Joysonban bruttó 222 ezer forint.

Viszont egy diplomás ember mennyire nehezen tud elhelyezkedni Miskolcon?

Ezért jóval kevesebbet kapnak mint az ország más részein? Elmondható hogy Miskolcon rosszabb a helyzet megélhetés és álláskeresés szempontjából mint az ország más részein?



2023. ápr. 8. 11:18
1 2 3
 11/22 nemaRendőrség ***** válasza:
90%

Azért nem akkora mordor Miskolc mint itt sokan mondják.

Informatikusként többet keresek mint a Pesti évfolyamtársaim.

Csak egy ember keres nálam jobban, de ő is Miskolci.


De egy kis népírtás jót tenne a megyénknek az szent

2023. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%

Na de milyen diploma?

Hány nyelvet és milyen szinten beszélsz?

Mennyi és milyen szakmai tapasztalatod van?


stb

stb

2023. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
Azért kereskedelem-marketing diplomával nem kell leragadni a gyáraknál... nehogy azt hidd, hogy össz-vissz 3 helyre mehetsz, és több lehetőséged nincs is Miskolcon. Csomó helyre keresnek diplomásokat, nem csak gyárakba meg multikhoz.
2023. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%
Ja, Br. 300e Ft-ert :DD
2023. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#14


Ezt honnan veszed?

2023. ápr. 9. 08:46
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Olvass vissza! Van ahol Br. 232.000!!! Ft a beszálló bér…. És sorba állnak az emberek… nem hiába mondják, hogy brooklyn abaúj zemplén megye :D Ha teheted még addig költözz el onnan amíg lehet :D
2023. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

#15


Erre a kis gyökérre ne hallgass. Arra áll fel neki, hogy Borsodot szidja. Nagyon beteg szegény. Sose járt még itt, ahhoz képest megszállottan fikázza a megyénket. Pszichiátriai eset. Az írásáról megismerni, hogy ő az.

2023. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17%
Mert mindenki aki Borsodot szidja az egy és ugyanaz ugye? Szegényem, nálad tényleg nagy a baj :)
2023. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem diplomásként bárhová mész jó helyed lesz.

Én ajánlom a bosch-t már egyetem mellett is jó kereseti lehetőséggel és ha nem jön be váltasz. Nekem sajna nincs diplomám szóval el kell fogadnom bármilyen helyzetben is vagyok de előtted rengeteg lehetőség áll a puding próbája az evés.


Az első válaszolóval a helyedben beszélnék privátban is,elég jó le írta a dolgokat ráadásul szellemi pozícióban van ami nagyjából megfelel a te elvárásaidnak. (úgy értem még ha műszaki területen is van belelát a dolgokba megtudja mondani hogy a te diplomáddal mit tudnál kezdeni náluk)

2023. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

egyébként durva hogy 222 ezret keres egy sori dolgozó én 3 éve még 150 ezerért szenvedtem igaz külsősként munka erőközvetítő által.

Neked diplomával nem lesz ilyen gondod de bárki másnak ajánlom hogy csak saját állományba menjen mert egyébként rengeteget le fognak. Te szenvedsz a semmi ért mert 150 tényleg semmi.

2023. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!