Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Legtöbb álláshirdetésben...

Legtöbb álláshirdetésben miért emelik ki hogy ők fiatalos lendületes csapat?

Figyelt kérdés

Ha elolvasok egy egy álláshirdetést akkor első helyen írják le hogy "fiatalos lendületes csapat"

Ez a legjobb dolog egy munkahelyen?

Aztán továbbá írják hogy vannak csapatépítők ahol még jobban megismerheted a munkatársakat valamint van egy kávézó ahol két feladat között megpihenhetsz. Továbbá a kantinban kedvezményesen étkezetsz.

Nálam ezek ilyen alap dolgok. Nem tudom hogy miért olyan nagy előnyök ezek amiért bele kell írni az álláshirdetésbe


2023. ápr. 8. 13:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Mert ez jobban hangzik, mint az, hogy "kihajtjuk a beled".
2023. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Vonzóbb lesz az állás. Én csak röhögök az ilyenen
2023. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem előny, hanem tény. Ha odamész úgy, hogy a kollegáid a gyerekeid lehetnének és úgy is viselkedsz, miközben ők igyekeznek beindítani a karrierjüket és túlórákat is vállalnak, te már panaszkodsz, hogy ennyi munka nem fér bele a munkaidőbe és vár otthon a család, ha nem tudsz együtt berúgni és vihogni a többiekkel a csapatépítőkön, hát akkor talán nem neked való az a hely.
2023. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

"Ez a legjobb dolog egy munkahelyen?"

. Nem, de valakinek ez fontos, esetleg rossz tapasztalata van éppen az ellenkezőjéről, vagy el akarják ijeszteni azokat, akik rühellik a fiatalokat.


"Aztán továbbá írják hogy vannak csapatépítők ahol még jobban megismerheted a munkatársakat valamint van egy kávézó ahol két feladat között megpihenhetsz. Továbbá a kantinban kedvezményesen étkezetsz.


"Nálam ezek ilyen alap dolgok. Nem tudom hogy miért olyan nagy előnyök ezek amiért bele kell írni az álláshirdetésbe"

. Akkor Te ilyen kis különleges vagy. Mert amúgy még a csapatépítők talán vannak (bár bennem inkább ellenérzést keltenek), a kávézó már egyáltalán nem biztos, hogy munkaidőben elérhető, a kedvezményes kantin meg végképp nem 100%, főleg ha olyan helyen van az iroda.


De nem gond, ha kitartasz az elvárásaid mellett.

2023. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Mert tudd, hogy bírni kell az iramot. Valamint napokra le kell lépni otthonról, ha csapatépítő van. Kávé van, ha van időd. Kaja, ha van pénzed.
2023. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Mentek olyan helyre dolgozni, ahol nyugdíjas éveiben jár mindenki, te meg 20 éves vagy?
2023. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

Ha eddig nem lett volna világos:

Ha betöltötted a 40. életévedet, már nem tekint rád emberként a munkaerőpiac.

2023. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
Pörögni kell ezerrel és a csapatépítön várható szex.
2023. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

7!

Ez csak akkor igaz, ha valami végzettséget nem igénylő munkád van, akkor persze, hiszen minden évben jön az új garnitúra ilyen fiatalokból. Viszont ha van normális vegzettséged, akkor 40 után is sokat ér a tapasztalat.

2023. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%

Én pont olyan cégnél dolgozom, ahol a magam 30 pár évével én vagyok messze a legfiatalabb.


Inkább 40-50 közötti korosztály van jelen, a vezetőség meg ettől is idősebb, 60 feletti. Na hát ez nyilván minden, csak nem lendületes, fiatalos csapat.


Már csak ezért is tervezek váltani, mert azt látom, hogy igenis vannak "fiatalos" csapatok. Ahol velem korúak vagy fiatalabbak vannak, akikben megvan a motiváció, lendület, fejlődni akarás. Ilyen emberekkel együtt tudunk előre lépni.


Míg a mostani helyemen alapvetően mindenki "letudom és kész" alapon működik, ami nyilván nem visz semmit előre. Hova fejlődjenek már 50 évesen?

2023. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!