Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kis-Középvállalkozásnál vagy...

Kis-Középvállalkozásnál vagy Multinál jobb dolgozni szerinted?

Figyelt kérdés
2 munkahelyem volt KKV-nál, 2 multinál nekem a multi jobban bejön, sok ismerősöm pedig pont, hogy a multikat kerüli.
2023. ápr. 14. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét helyen vannak előnyök és hátrányok. A multi nagy előnye, hogy talán nincsen korrupció, sumákolás a szabikkal és a bejelentésekkel, minden jogszerűen megy és ha elmebeteg valamelyik munkatársad (akár a közvetlen főnököd) akkor szólsz a HR-nek..
2023. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban éreztem magam multinál, mint a kicsi magyar cégeknél.
2023. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első..nem szeretek és nem is bírok sok ember között lenni sokáig. Mondjuk ezért is akarok egy vállalkozást indítani, mert amúgy egyik opció sem tetszik…de nem egyszerű
2023. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kkv, egyértelmű. Legalábbis számomra.
2023. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam 5 fős cégnél, és a férjemnek még ennél is kisebb van. Soha többé, nem az én világom. Nagy cég, világos felelősségek, hierarchia, ez a nekem való.
2023. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Saját vállalkozásban a legjobb dolgozni nekem. Voltam multinál 10 évet, kkv-nál 2 évet. Soha többet nem kérek egyikből se.
2023. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is dolgoztam mindkettőnél. A kkv világa jobban bejott. Szabadabb kéz, kötetlenebb megoldási módszerek, baratiabb légkör.
2023. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Multi bedarál. Személytelenné, érzéketlenné tesz. Gépiesít. 1 év multi 5 év kkv-nek felel meg cca.
2023. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kis-és közép kB nyolc bőrt lehúz a dolgozóról, szrért-hgyért, bejelentett minimálbér + boríték. Multinál a hangulat nem jön be, de legalább korrektebb.
2023. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Multinál, ez nem is kérdés. Folyamatos az előrelépési lehetőség, a versenyképes fizetés valoban versenyképes, van fix évi messze inflációt meghaladó fizu emelés, prámiumok x időnként, egyéb juttatások. Egy multinál kifizetődik a kemény munka. Ha jó a csapat akkor nagyon jó velük dolgozni, a vállalati kultúra, a légkör, minden jó. A magyar kkvk többsége ultra gáz, a vezetés azt sem tudja hogy mutyizzon, az alkalmazott pedig egyik napról a másikra él.
2023. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!