Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudhatnám mivel foglalkoz...

Hogy tudhatnám mivel foglalkozzak/mit tanuljak ha egyszerűen nem tudom mi érdekel, vagy milyen beállítottságú vagyok?

Figyelt kérdés
Már érettségivel végeztem, de nem tudom merre induljak el mit tanuljak/dolgozzak amit szeretnék is, vagy amit legalább nem utálnék. Erre miből lehet rájönni, ti hogy találtátok meg a ti érdeklődéseteket? Kicsit olyan hasztalannak érzem magam.

2023. ápr. 18. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha össze tudsz hozni egy diplomát és ismersz legalább egy idegen nyelvet, akkor jó leszel betanított irodai munkásnak. Jobb, mint a gyártósor mellett 12 órázni.
2023. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
El kell menned a gyártósor mellé dolgozni. Egyből rájössz mit nem akarsz a hátralevő 40 évben csinálni
2023. ápr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 arpi1969 ***** válasza:
nyelvet tanulj, méghozzá úgy, hogy külföldre is utazol hozzá párszor, mert anélkül nem lehet, szóval kicsit utazni is kell hozzá. Ha ez már megvan, akkor minden megy majd magától, mindenesetre ez a legfontosabb
2023. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!