Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinál egy polgári alkalma...

Mit csinál egy polgári alkalmazott egy rendőrőrsön?

Figyelt kérdés
Milyen feladatai vannak? Adott egy ilyen álláslehetőség,de fogalmam sincs alkalmas lennék e rá.

#rendőrség #polgári alkalmazott
2023. ápr. 20. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Adminisztral, felmos, wc-t pucol, ezekbol lehet valogatni.
2023. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt tapasztalatból írtad,vagy csak úgy leírtál valami hülyeséget ? :D
2023. ápr. 20. 09:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztosan valamilyen adminisztráció,de az pontosan miből áll ? "A" kategória egyébként. Jó lenne ha olyan írna aki már dolgozott ilyen munkakörben.Köszi :)
2023. ápr. 20. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2023. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a rendőrségen dolgozom riasz A-ban, szóval van tapasztalatom. Komolyan, ha kedves az életed, nem ide jössz dolgozni, én is megyek el. Megkapom a diplomàm, és ennyi volt. Évek óta itt vagyok, hajtok, csak még több munkàt raktak ràm, a hivatàsosok lekezelően bànnak velünk, miközben egy nyomtatvànyt nem tudnak kitölteni a nagy rangjukkal. Fizetésemelés évek óta nincs, és nemis lesz. 10év múlva sem! Jéghidegben dolgoztunk egész télen, mert fűtés sem volt. Embertelen.
2023. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, írtam privátban.Köszi ha válaszolsz.
2023. ápr. 23. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös jajj nemár... Sok embernem munkája sincs, te meg nyafogsz. Én nagyon szivesen dolgoznék a rendőrségen irodai pozicióban...
2023. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!