Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utál ha nem is ismer?

Miért utál ha nem is ismer?

Figyelt kérdés

Van egy új kollegám akinek bemutatkoztam és egyszer együtt ebédeltünk.

Munkáról,emberekről és formális dolgokról beszéltünk.

Azóta nekem a családom körül otthon volt egy kis gondom ezért zárkózott vagyok odabent mostanában . Nem vagyok bunkó csak csendesebb zárkózottabb vagyok.Gondolom ez érződik az aurámon h néha magam alatt vagyok. Azóta ha azon a területen haladok végig ahol ő van gúnyosan és nevetve súg v.mit a kollegájának.Azt nem hallom mit de érzem h rólam van szó.

Szerintem nyíltan még azért nem kötött belém mert a csapat nagy része kedvel és mind a munkám miatt mind emberileg sikerült már kiteremtenem hogy tiszteljenek.

Csak akkor köszön nekem ha van rajtam kívül valaki de egyébként nem.

Eleinte még csak köszöntem neki de már èn is belefáradtam szóval hagyom.

Múltkor láttam h eszik jó étvágyat kívántam meg se köszönte.

Nem hiszem hogy bejövök neki sőt inkább valami miatt utál.

Vagy van olyan férfi fajta amelyik olyan butuska hogyha nem vigyorog a nő 32-es mosollyal azt már rögtön utálni kell?

29N


2023. ápr. 21. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondat lesz a nyerő.

Nekem majdhogynem csak női munkatársaim vannak, alapvetően nem vagyok egy mosolygós személy, de mindenkivel elvagyok, ha más nem, legalább köszönünk egymásnak.

Ő viszont köszönni is képtelen, igazából teszek rá.

Ne idegesítsd magad rajta, semmi dolgod nincs vele.

2023. ápr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha 1x mar egyutr ebedeltetek meg eldumalgattatok akkor miert utalna? 🤔 Attol meg h nem lettetek nagy haverok csak ilyen semleges munkatars az nem azt jelenti
2023. ápr. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
A leírásod alapján én se kedvelnélek, igazi önbizalomhiányos, hisztis, sz@rkavarónak tűnsz. Egyszerűen ki akar kerülni (nagyon helyesen), semmi bántót nem csinál úgyhogy jobb ha tiszteletben tartod a döntését, mivel a leginkább konszolidáltabb módon kezeli a helyzetet ha már együtt kell dolgoznia veled.
2023. ápr. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, én nem is köszönnék neki. Lehet, hogy beszélgetett valakivel rólad, és nem feltétlen pozitív dolgot mondhattak rólad neki, amit ő szépen kihasznál. Oké, hogy te jó vagy, meg, hogy "tisztelnek", stb., de van, akit ez irritál, és ezért megy át bunkóba, hogy a renomédat letörje.

Ha esetleg érzel magadban annyi lendületet, hogy meg tudod tenni, hogy odamész hozzá, és közlöd vele, hogy beszéljetek már egy kicsit, és elmondod az észrevételeidet-aggodalmaidat neki vele kapcsolatban, akkor talán közelebb kerülhetnél a megoldáshoz, és vagy rendezitek a problémát, vagy lezárjátok, és csak köszöntök egymásnak.

2023. ápr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert primitív. A primitív ember számára a legpraktikusabb, ha semmin nem gondolkodik, - neki elég csak a másodperc töredéke alatt beskatulyázni valakit és a skatulyán található felirat alapján kezelni. Ilyen embertől ne várj el olyan apróságokat, hogy gondolkodás, emberség, józan ész, igényesség, értékrend, - de úgy általában semmit, mert ezek az igazi droidok, akik az életük létező összes kudarcát másokra hárítják.

Nem tudsz és nem is érdemes velük mit kezdeni, - a legjobb, ha sorsukra hagyod őket.

2023. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert egy áskálódó, aki azzal akarja megalapozni a friss pozícióját, hogy a leggyengébb vagy számára legveszélyesebb egyéneket azonnal elkezd fúrni.


Nagyon fárasztó szitu, legjobb ha ignorálod amennyire csak tudod, minél kevesebb infót adsz neki hogy annál kevesebb táptalaja legyen a negatív pletykára.

2023. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Összegezve minden választ mindenhol volt egy kis igazság de amit a legigazabbnak éreztem a skatulyázás ,áskálódás nem hiszem mert nem egy területen dolgozunk.

Ignorálás a megoldàs az ilyen emberekre mostmár én is látom

3-as neked nagyon szarul mehet az életed ha másokat próbálsz negatív energiákkal feltölteni.Ahogy látom nem vagy v.mi népszerű az emberek között…de ennyi rosszindulattal nem is csoda.

2023. ápr. 21. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Fúj, ne szólj hozzá egyáltalán, a jellemtelenség netovábbja, hogy csak akkor köszön vissza, ha más is van még ott. Csak akkor szólj hozzá, ha ő kezdeményez, és előtte köszönni is képes neked.
2023. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!