Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem egy konyhán dolgozni. De azóta egészségügyi problémáim lettek. Rettenetesen fáj a hátam és az izületeim...és azóta néha szédülök is. A kollégáim rendesek és kedvesek és számítanak rám. Ha felmondok akkor cserben hagyom őket. Még nem telt le a próbaidő. Tudom,hogy ilyenkor bármikor felmondhatok. De ez a kettősség van bennem. Nem akarom cserben hagyni őket de érzem,hogy az egészségemnek ez nem tesz jót. Ti mit tennétek?

2023. máj. 1. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék orvoshoz a helyedben, hogy kivizsgáljon és kiderülhetne, hogy ez javítható-e. De az egészséged alapvetően fontosabb, mint egy munkahely.
2023. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhelés gőz oxigenhiány , kemény kihivás ha nem vérszegénység vitaminhiány áll a háttérben .
2023. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen nincs ilyen, hogy "cserben hagyod őket". A magad szemében az elsőnek kell lenned! "Ne félj", őket sem érdekled, csak amíg a pillanatnyi érdekeik úgy kívánják. Amúgy is találnak mást.
2023. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabadnapot vennék ki és orvos... Első az egészség.
2023. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehat talalnak mast. Sajat magad ne hagyd cserben.
2023. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt gondolom én is, mint az #5. Saját magadat hagynád cserben,ha az egészségi állapotodat figyelmen kívül hagyva maradnál. Ez nem játék, menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad. Ha a munka okozza a bajokat, akkor érdemes váltani. Az, hogy mi lesz a munkatársakkal,a hellyel meg hogy mi lesz a pótlásoddal -az legyen a vezetőség dolga. Mindenki saját magáért felel elsősorban.
2023. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kék pancake ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, akkor lehet úgyis kirúgnak, nem kell felmondanod. Az egészséget nehezebb helyreállítani, mint másik munkahelyet találni.
2023. máj. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Szép dolog a szolidaritás, kérdező, de ez a te életed, nem a munkatársaidé.
2023. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!