Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ahol keveset fizetnek ott...

Ahol keveset fizetnek ott szerencsétlennek is tartják a dolgozót?

Figyelt kérdés
Ott ahol például 200 ezret fizetnek havonta ott a vezetők,főnökök szerencsétlennek tartják a beosztottjaikat?És azért is használják ki őket mert úgy vannak vele hogy annak a szegény bolondnak úgyis mindegy?

2023. máj. 2. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Ahol kevés a fizetés ott hülyének nézik a dolgozókat
Nem biztos hogy hülyének néznek,lehet hogy csak nem tudnak nekünk több fizetést adni
Csak azt lehet hülyének nézni aki hagyja magát
22 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy Ausztriában és Németországban nem követik a magyar példát.Hogy lehet aprópénzért is dolgoztatni az embert elvan csendben azzal a pár fillérrel is.
2023. máj. 2. 17:50
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában és a többi nyugati országban már nem tudnák ezt megcsinálni hogy aprópénzt adnak a melósoknak.Nálunk azért tudják,mert a magyar hozzá lett szoktatva az alacsony bérekhez.
2023. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Itt nagyon sokan úgy vannak vele hogy hát jobb mint a semmi azért dolgoznak annyiért. De ha pl egy 500fős gyárban mindenki sztájkolni kezdene hogy vagy megfizetik őket normálisan vagy nem dolgozik egyikük se akkor kénytelenek lennének emelni. De hát ugye 1 fecske nem csinál nyarat.
2023. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Lilluci27 ***** válasza:
95%
Ha ennyiért is van ember minek fizessen többet? Vagy ha te akarsz egy liter tejet az egyik 400 Ft a másik 2000 akkor kétezerért fogsz venni?
2023. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Míg egy osztrák kiakadna hogy a 10 eurós órabérét levinnék 5 euróra,addig a magyar örül ha 4 euróról 5 euróra emelik a pénzét.A magyar azt hiszi hogy akkor már jól keres.Valójában meg az 5 eurós órabér is kevés.Csak a magyarnak jó,hiszen az átlag magyar ember életében nem dolgozott 5 eurós órabérért.
2023. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Mindenhol hülyének nézik a dolgozót, nem csak ott ahol sokat, vagy keveset kap. Ez a mai világ, ha nem tetszik, el lehet menni.. ezt mondják a "nagyok".
2023. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
23%
200 ???? HOVA KELL MENNI? én 160 nettót kapok, és naponta hallgatom hogy nem jó????? Akkor el lehet menni! NAponta!
2023. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
7-es jó nagy idióta vagy hogy 160 ért robotolsz. Fel se kellnék annyiért :)
2023. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
41%

"7-es jó nagy idióta vagy hogy 160 ért robotolsz“


MIért, te tán azt gondolod, hogy csomó lehetőségem van és én a fél milliós állsát dobtam el hogy 160ért szarakodhassak? Nem gondolod tán hogy csak azért dolgozom 160-ért mert MÁS NINCS ÉS ennek is örülhetek??


JA és VAN ÁM LEJJEBB IS!! voltam ám én közmunkás is havi 57.000-ért!! És még az se gödör alja!!Összetehetem a két kezem hogy még egy ilyen állásom is van!

2023. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
Elmegyek egy boltba raktárosnak, kasszásnak betanulok ha kell, építőiparban dolgozok vagy elmegyek biztonsági őrnek, operátornak, takarítónak és még sorolhatnám ezerrel. A legtöbb gyárban is siman meglehet keresni azt a 300-400 ezer forintot mindenféle végzettség nélkül de hátha annyi eszed van hogy elmész 160 ért robotolni hajrá nem az én bajom. Voltam én is hülye technikusi végzettséggel állami cégnél havi 170ért dolgoztam ott. Nem hogy gazdagabb de szegényebb lettem mijt előtte. Meguntam váltottam igaz nem a szakmámban dolgozok de láss csodát pár túlórával megvan a havi 600+ ezer forintom. Ha nem lépsz és nem mész a jó munka után egész életedben fillérekért fogsz dolgozni.
2023. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!