Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » ‘Érzelmekkel nem megyünk...

‘Érzelmekkel nem megyünk semmire, nekünk számok kellenek’ szlogennel lehet egy cég sikeres, ha nem tudja azt a szintet hozni, amit a vezetőség eltervezett?

Figyelt kérdés
Az alkalmazott munkája addig számít, amíg a cég fejlődését szolgálja. Mikor a munkavállalónak/ főnöknek van problémája, akkor jönnek azzal, hogy ‘érzelmekkel nem megyünk semmire, nekünk számok kellenek’. Ha ezt a kapcsolatban álló partnerek is megérzik, hogy negatív hangulat övezi a munkahelyet, akkor hogyan várhat egy munkahely pozitív mutatókat, ha az emberség nem merül fel a hétköznapjaink során, amit munkával töltünk, lehetünk így sikeresek a cégnél?
2023. máj. 4. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is osztom ezt.

Amikor problema van akkor én:

-problema diagnosztizálás

- problema okainak feltárása

- megoldási javaslatok

- módszerek változtatásra hogy a jövőben meg legyen előzve

- a modszerekhez szabályzatok eszközök kidolgozása

-megoldás, jövőben elkerülés


Főnökök meg:

Ordít szitkozódik lemegy trágárba


Fenének kell belevinni érzelmeket?

Hiba esetén megoldunk javitunk megelőzünk és kész.


Hál ég a targyilagos diplomatikus tényfáltáo stat adatokkal alátámasztó stílusom miatt nem egy paraszt főnök visszavett már magábol. De a legtöbb helyen hál isten intelligensek vannak akikkel egyutt lehet problémákat megoldani es csapatjátékosok.


Szerintem is semmi köze nincs érzelmeknek az üzlethez. Csak csinalni kell és kész.

Just do it.

2023. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
És ez vezet egyenes úton a befásultsághoz, kiégéshez, robotpilótaüzemmódhoz. Mert nem lehet érzelmed, robot vagy, gomb benyom, csináld, kinyom, vége, pihenj.
2023. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2#

Még én se vagyok kíváncsi a munkatársak magán sz.rságaira. a small talkot is nehezen birom.

Számlázzunk nyomtassunk írjuk meg a szerződést kérjük az ellenjegyzéseket, belyegzés, utalás könyvelés, es amikor jönnek azzal hogy ki mit főz hetvégén meg hol volt hétvégén meg milyen aranyos az akárkije es mutatja telon, hát magamra kell eröltetnem a művigyort es marhára rühellem.

2023. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Folyt Mikor összebonorálódnak mobilon nézni vmi képeket én szőnyeg alatt angolosan oldok kereket gyorsan:D

Mégsincs semmi bajom egy munkahellye. Semmiféle érzelmi szál nem fűz se főnökhöz se kollegákhoz se egy tea kávéfőzöhöz se, semmihez egy munkahelyen. Nem is értem hogy kerülnek érzelmek be egyáltalán egy munkahelyre.

2023. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és kötelező névnapok meg rendezvények vannak meg mindenféle tréning. A halálom az összes.
2023. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem gondoltam, hogy nehéz lesz.

Érzelem az is, amikor a kollégád mondjuk állandóan azt figyeli mit csinálsz rosszul, illetve nem rosszul, csak nem úgy, ahogy ő, sorban panaszkodik, a szemedbe meg vigyorog, neked meg ki van ezzel a tököd, és jelzed a főnöknek, hogy nem vagy köteles tűrni ennek a kollegának a viselkedését. Amire az a válasz, hogy a munkahelyek ilyenek mindenhol, tűrni kell és a kolléga már ott van 15 éve, nem tud mit csinálni. Megnyugszol, vagy pedig ezernyi ki nem eresztett érzelem van benned, ami belülről marcangol?

Ez az érzelem a munkahelyen. Nem a maganélet kiteregetese, meg a névnapok, azt én is utálom. Lehessen kimondani, amit érzel. Ennyi.

2023. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Válaszolók, ti most arról beszéltek, hogy a ti munkátokban hogy jelenik meg az érzelem.

De a kérdező egy céges elvről írt.

Márpedig ha egy cég vallja ezt, akkor ez egyenes út ahhoz, hogy szemrebbenés nélkül hajtsák ki a sz*rt is a munkavállalókból. És ez bizony hosszútávon alacsonyabb teljesítményhez és nagyobb fluktuációhoz vezet, ez már réges rég bebizonyosodott.

Szóval ha egy cég ezt hangoztatja, akkor onna gyorsan kereket kell oldani.

2023. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Rébuszokban beszélő őrült.
2023. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!