Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Még nem szereztem meg a...

Még nem szereztem meg a diplomám, tudok így főállásban a szakmámban dolgozni?

Figyelt kérdés
Nappali tagozaton vagyok. Következő félévben már csak szakdolgozatot írok. Szeretnék főállásban dolgozni. Mérnöknek tanulok, van lehetőség hasonló pozícióban dolgozni, nem diákszövetkezeten keresztül? Hol érdemes nézelődni?

2023. máj. 4. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyvállalatok szoktak gyakornoki állásokat meghirdetni, gondolom az egyetem is van szerződésben ilyenekkel, kérdezz rá. Diploma nélkül sehol sem fogank mérnöknek alkalmazni, de nekem az a furcsa, hogy eddig nem kellett gyakornoki helyet választanod. Viszont így jól építheted már előzetesen a karriered, ha beválsz, diploma után meg is tartanak.
2023. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, leginkább gyakornokként (ezen már túl kellett hogy legyél), vagy juniorként. Én is egy multinál kaptam utolsó évembe junior pozit, azóta is ott vagyok, mostanában leszek senior :D
2023. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!