Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Múlt hónapban táppénzen...

Redbull1977 kérdése:

Múlt hónapban táppénzen voltam 4 napot,antibiotikumot végig szedtem,viszont most megint kezd nagyon fájni a torkom,hőemelkedésem van Nemtudom hogy így adhat e újra az orvos táppénzes papírt?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 06:48
 1/5 Rising Phoenix ***** válasza:
42%
Miért ne adhatna? Ha beteg vagy, akkor igen. 15 nap után viszont nem a munkáltatód fogja fizetni a táppénzt, kivéve ha oep kifizetőhely. Ha nem az, akkor a NEAK fizeti, egyszer majd, valamikor.
2023. máj. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Strepsil + valamelyik forró italpor, jó munkát!
2023. máj. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Igen, de most már a gégészetre menj célzottan, mert amit az orvosod adott gyógyszer az gyenge volt. Ő is simán ki tud írni TP-re.
2023. máj. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Gégészhez menj,beutaló sem kell. Körzeti dokival úgy jártam, mint te, nem volt jó az antibigyó,mert vírus okozta a torokfájást és lázat. Szakorvos majd kikezel cèlzottan. A Strepsils és társai egy kalap sz@rt sem érnek.
2023. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam gégészeten,a manduláim kikell venni mert eléggé oda vannak,jövő héten megyek intézkedni

Altatóorvos,vérvétel stb

2023. máj. 11. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!