Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álmodoztatok már arról, hogy...

Álmodoztatok már arról, hogy teljesen más munkátok van?

Figyelt kérdés

Nem komoly célokról, hanem teljesen szélsőséges dolgokról.

Pl. én szellemi munkát végzek és többször töprengtem azon, hogy mi lenne, ha válogatott labdarúgó lennék az egyik legmenőbb klubban. 😄 Elképzelem ilyenkor, hogy milyen lenne az életem, miket csinálnék.

Vagy pl. Los Angelesben lennék filmproducer vagy valami híres zenekar menedzsere. Vagy pl. a Fülöp-szigeteken lennék postás valami dzsungelhez közeli helyen.


Írjátok le ti is, ha volt ilyen.



2023. máj. 9. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mostanában többször is. Én is szellemi munkát végzek pénzügyi területen és a fotózásról szoktam álmodozni időnként. Persze ott már profi és keresett fotós vagyok :D
2023. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ennek hatására jjöttem rá, hgy full intro vagyok.

A szociális területen dolgozom, de kezdek belefásulni. Szeretnék váltani, a life coach és a talpreflexológia érdekel, de mivel ezen területek vállalkozásként mennek, önállóan nem tudok elindulni, mert nem közeledek az emberekhez, így ez bukta.

Csak álmodozom erről.

2023. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem komolyról nem. Saját vállalkozásról álmodoztam, aztán közben eltelt 2 év és most van egy főállásom meg egy vállalkozásom :D
2023. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a fajta álmodozás szerintem kevésbé szól konkrétan arról, hogy milyen munka illik vagy nem illik az emberhez, ez inkább egy gondolatkísérlet, hogy mi lett volna, ha XY bőrébe születek.
2023. máj. 9. 20:29
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es, írtam neked privátot a talpreflexológiáról, szerintem az a terved nagyon is megvalósítható!
2023. máj. 9. 20:35
 6/6 Szolovjov ***** válasza:
100%
Álmomban mezőgazdasági pilóta vagyok. Ez ma már elérhetetlen dolog.
2023. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!