Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tesi órás elesésre mit...

A tesi órás elesésre mit kellett volna a reagálnom?

Figyelt kérdés

A történet már nem mostani vagy 8 éves, az ismerősökkel beszéltünk róla és azért vetődött fel mit kellett volna tennem.


A lényeg 17 éves középiskolás srác voltam, testnevelés órán elestem, szekrényugrás gyakorlat során. A dobbantóra rosszul ugrottam rá, ezért térdel estem a szekrényre és egy hatalmasat estem vissza hanyatt. Én hibám teljes mértékben az esés.


A lényeg amikor elestem, az egész osztályom kinevetett, senki nem segített fel, a tesitanárom( aki egyben osztályfőnököm is volt), ő is kinevetett. Mondtam neki, hogy alig bírok járni erre viccesen röhögve mondta, akkor beír egy 5öst ezért a mutatványért. Persze kamuzott, mondtam neki alig birok menni ,megmutatom az orvosnak, azt felelte erre ,dehogy mutattod, dehogy mész haza.


Ezután messzebb ültem, és csak sírtam és sírtam annyira megalázó volt, alig bírok felkelni a eséstől elképesztően fáj, az osztálytársaim meg a tanárom meg csak röhögött rajtam. Akkor néztek többen miért sírok ennyire, mondom rosszul esett azért, utána meg nyápicnak tartottak emiatt. Meg, hogy nem így kellene viselkednem.


Azt vártam, hogy felsegítenek, együttérzést mutatnak, nem azt ,hogy kikacagtam. Osztályfőnöktől meg különösen nem ezt vártam, azt vártam az esés után megvizsgál, ellát, de nem.


Még vagy 1 hétig bicegtem, zúzódás lett, be is lilult.



2023. jan. 13. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Jól reagáltál, ha fájt, mi mást tehettél volna?

És még most is fáj, hiszen felhozod.

Nekem ugyanez az életem, gimiben nagyon akartam szexelni, nem sikerült, másoknak igen és hencegtek vele. A kis farkadat kigúnyolta az alfahím (csak ugye miért nézett oda, miért érdekelte...), ezért bepipultál. Mikor végre szexhez jutottál elkezdtél kompenzálni, de hát késő volt, rég elballgatál, már le is diplomáztál, dolgozol és senkit sem érdekel! De benne maradsz a sértésben, és azóta is így élsz. De közben az alfahím rég megházasodott, talán már nem is büszke rá, hogy régen alfa volt, csak a felesége számít, talán gyereke is van.. és rég nem érdekli a nyomorod, hogy te meg most pótolod be azt, ami akkor nem jutott ki. De most meg már azt érzed, akkor tudod elfelejteni, ha végre te is megházasodsz. Csakhogy ahogy régebben nem jutott szex, most nem jut házasság. Ez van...

2023. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Érthető, hogy rosszul esett, ez bunkóság volt, pláne a tanár részéről, akinek az lett volna a dolga, hogy ellenőrizze, történt-e komolyabb sérülés, ami netán orvosi ellátást igényelne.

Egyébként nálunk is ez volt. Ha valaki látványosan elesett, az egész osztály röhögött. De a tesitanár sosem volt ilyen bunkó. Egyszer pl. az egyik srác a vállára esett és nagyon fájt neki, a tanár azonnal elküldte orvoshoz. Mint kiderült, eltört a válla, gipszben volt utána hetekig.

2023. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
8 évvel ezelőtt már rég létezett ez az oldal, akkor mi a francért nem tudtad kiírni a kérdést?
2023. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%

:DDDDDDDDD

Hát én most is röhögök ezen. Nyápic is voltál... pityeregni a kislánykák szoktak ha anci nem azt a picshanacit veszi meg nekik amiben a kis picshájuk jól látszik és billeghetnek a kancik előtt.


Te meg 17 éves "férfi" létedre elbőgöd magad... lol

ÉS... hozzáteszem amikor én hasonlóan balfasz voltam, mert BÁRKIVEL megesik.... én magamon is röhögtem!

Na ennyi... Ríjjál most is.

2023. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

#4 Miért, egy férfi már nem is sírhat? Ő is emberből van, vannak érzései. Nem attól leszel férfi, hogy keménykedni próbálsz.

Nevetni magunkon lehet, én is szoktam. De pl. amikor legutóbb sportolás közben egy nagyot estem és zúzódások lettek mindkét térdemen, mindkét könyökömön és a kezemen is, nem az volt az első reakcióm, hogy röhögtem egy jót. A körülöttem lévők sem röhögtek, hanem megálltak és megkérdezték, hogy jól vagyok-e, kell-e segítség.

Én is megálltam legutóbb egy srác mellett, aki elesett biciklivel és vérzett a feje. Nem röhögni, hanem érdeklődni, hogy kell-e segítség.

2023. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1%

8 eve mindennap ez jut eszedbe?

Tan emiatt lettel depressziós?

2023. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!