Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy diplomával...

Mennyit keres egy diplomával rendelkező NAV-os?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már mindenhol kerestem, de csak nem találtam semmiféle infót, hogy egy NAV által foglalkoztatott emberke mennyit visz haza nettó havonta. Az volna a lényeg, hogy ha pl az NKE-n végzek mint pénzügyi nyomozó, akkor a bérem mekkorára fog rúgni a diplomám által, valamint, hogy milyen széles a feladatköre egy ilyen úriembernek/úrihölgynek. A válaszokat előre is nagyra méltányolom!

2023. máj. 10. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

En ingyen is megcsinalnam a legtobb boltban,ahol nem kapok szamlat es bunkok is.


Szerintem lenyegtelen a fizu ,mert irdatlan kenopenzek vannak. Nezd meg a buntetesi teteleket….

2023. máj. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Pénzügyőr hadnagy havi 400 nettót visz haza kb. Negyedévente vannak jutalmak. Nyomozónál nagyrészt a feladatkör irodai.
2023. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Diplomával rendelkező NAV-os?


Státuszok vannak. Ha nincs felsőfokú státusz, amit be lehetne tölteni, akkor hiába van diplomád, csak középfokú státuszban tudnak foglalkoztatni és olyan bért is kapsz érte még akkor is, ha ugyanazt csinálod, mint egy felsőfokú státuszban dolgozó.

A fizetés azon kívül múlik még a fizetési fokozaton is. A fizetés fokozat növekszik a jogviszony hosszával. "Öreg róka" többet keres...

Továbbá az sem mindegy, hogy a NAV központi szervénél dolgozol, vagy egy megyei igazgatóságon.


Azt a részét, ami a nyomozókat illeti, nem ismerem...


NAV-törvény (benne vannak az illetmények is):

[link]

2023. máj. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

A jutalmakat beszámítva közelebb lennél a havi 1 millióhoz, mint az 500-hoz.

Legalább annyit megengedhetsz magadnak anyagilag, mint egy fiatal orvos.

2023. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én bruttó illetményem 35 év feletti jogviszony után középfokú státuszban 424 ezer forint a mostani "illetményrendezés" után. Ugyanazt a feladatot végzem, mint a felsőfokú státuszban dolgozó, szintén hasonló jogviszonnyal rendelkező munkatársam, aki ugyanezért a munkáért 690 ezret kap bruttóban. Vagyunk olyan jó viszonyban, hogy ezeket is megbeszéljük. Ő sajnál emiatt, én pedig nem irigykedem rá. :)
2023. jún. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de egy pénzügyi nyomozó esete egész más.
2023. jún. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban így van, csak szemléltetésként írtam le erre reagálva: "akkor a bérem mekkorára fog rúgni a diplomám által,"

Csak hogy lehessen látni az egetverő különbséget.


NAV az NAV. A nyomozókra sincs külön törvény. NAV törvény van.

2023. jún. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
55%
A barátnőm vámos, együtt végeztük el az NKE-t, hadnagyként szerelt fel Pestre. Neki a kezdő fizetés 2021-ben 280 ezer forint volt, amit idén, hangsúlyozom, idén emeltek fel 360 ezer forintra!
ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen csakhogy van ott valami fegyverpénz, más jutalom, amit nem veszel számításba. És úgy már a 360 mindent belevéve 500 körüli nettó összeg.
ápr. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jutalommal, ilyesmivel nem számolunk, mert az olyan, mint a kutya vacsorája. Vagy lesz, vagy nem. Mindig azt vesszük figyelembe, ami JÁR, nem azt, ami csak adható.


Idén volt illetményrendezés. Emeltek. Az éves bruttó bérem ugyanannyi lesz év végén, mint tavaly volt, az illetményrendezés előtt. Az emelésért cserébe elvettek mást. Egyik zsebembe beleraktak annyit, amennyit a másik zsebemből kivettek. Ez volt a "béremelés"...

ápr. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!