Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A mentősök pszichopaták?

A mentősök pszichopaták?

Figyelt kérdés
Egy cikk szerint sok a pszichopata köztük. Szándékosan előidézték a heroinfüggőknél, hogy visszaessenek, de pl. a mi városunkban már ki sem szállnak kábítószer túladagolásokhoz a gyermekotthonban. Jelentkezhetek mentőápolónak esetkocsira, ha feltételezhető, hogy pszichopata, vagy szociopata vagyok?

2023. máj. 11. 19:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Ha valakiket nem kéne bántani, azok a mentősök.

Ők azok, akik az egészségügy ellehetetlenítése közben próbálnak eleget tenni az elvárásoknak.


Azokat kéne bántani, akik ellehetetlenítik őket. De inkább szeretjük az ellehetetlenítőket,

2023. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem bántásból tettem fel a kérdést. Minden tiszteletem a mentősöknek (szoktam látni mikhez vonulnak ki), és minden egészségügyi dolgozónak.
2023. máj. 11. 19:55
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Ismerős a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1218..


Mentális betegként te ne jelentkezz ilyen helyekre.

2023. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Milyen idióta kérdés ez?
2023. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Engem már vitt be olyan mentős kórházba, aki valamilyen szociopata lehetett. Tudom ez így elég homály... De ez történt. Magam sem hittem el, ami velem történt.

Konkrétan, ha elég jó a fizikumod ehhez a melóhoz és nem vagy mondjuk debil és megtanulsz újraéleszteni, akkor gyakorlatilag mindegy, hogy milyen mentális betegséged van.... Szóval szerintem igen, lehetsz mentős!

2023. máj. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez jó hír! Már itthon tanulom a traumás sérülések ellátását, és sok holttestet nézek.
2023. máj. 13. 02:26
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Pont fordítva. Ők kb. a legkevésbé azok. Ha pszichopatákat keresel, inkább a céges környezetben nézz körül, itt is inkább a vezetők/politikusok.
2023. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Az a miniszterelnok az, aki szisztematikusan lezullesztette az egeszsegugyet, is.
2023. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak köztük érdekes alakok az tuti, feleségemnek pl pánikrohama volt, mentő kijött a munkahelyére, és hogy “jobban kapjon levegőt” levetkőztették egy szál bugyira. Aztán úgy beszélgettek vele, hogy megnyugodjon…

Később mikor már bent volt a korházba, doki elég furcsán húzta a szemöldökét az esetre, és 4szem közt elmesélte nekem, hogy ezt hallotta a feleségemtől, és igazából ez totálisan indokolattlan volt, szerinte nemes egyszerűséggel a mentősök kihasználták az alkalmat, hogy jól megnézzenek egy szexi csajt. Azt is mondta, hogy igazából tehetek feljelentést, de nem szeretné, mert az egyik a saját fia és nagyon csúnyán el fog vele beszélgetni otthon.

2023. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyok, az még a sztorihoz tartozik, hogy székesfehérvári sürgősségin természetesen vagy 9 órát ültünk várakozva a nagy semmire, közben a mentős srác, akkor én még nemnis tudtam, hogy levetkőztette az asszonykámat a mentőben, többször is odajött megkérdezni, hogy vagyunk, még mindig várunk?… és eléggé olyan volt a stílusa, hogy ott az orron előtt próbált flörtölni feleségemmel… ha akkor már tudtam volna, hogy mit csináltak, hát engem meg a rendőrök vittek volna onnan el valószínűleg.
2023. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!