Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvileg munkaerőhiány van....

Elvileg munkaerőhiány van. Szoftverfejlesztőként még csak vissza se hívnak egyik helyről sem ahová jelentkeztem. Érti ezt valaki? Külföldről viszont több cég is megkeresett...

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 11:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a való világban :D. Ha mondjuk beadod 50 helyre a CV-t és egyik se jelez vissza, akkor valószínű szar az önéletrajzod vagy olyan melókra jelentkezel amikre nem felelnél meg. Az 1-es amúgy jól írta, tapasztalt seniorból van hiány, juniorból Dunát lehetne fakasztani.
2023. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tehát aki most keres juniorként annak kb lehet másik pálya felé nézni. Szuper.
2023. jún. 16. 15:10
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Ez nem teljesen így van. Csak ne lepődj meg ha nem keres meg napi 10 fejvadász és mondjuk 30 interjúból lesz 1 ajánlatod.
2023. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%

"Tehát aki most keres juniorként annak kb lehet másik pálya felé nézni. Szuper."


Én más pálya felé néztem, teljesen hagytam az IT-t. :) Nem is bántam meg. Csak marketing szöveg, hogy hiány van és stb. Túltelített szakma már.

2023. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem akarom elhinni.
2023. jún. 16. 21:51
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen elhelyezkedni. Kell néhány dolog, ami jelentősen megkönnyíti a dolgod:

-1-3 év releváns munkatapasztalat

-perfekt angol

-jó ha vannak releváns githubos projektek amiket szabadidődben csináltál

Tényleg nincs hiány.

2023. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!