Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én vagyok ilyen negatív,...

Csak én vagyok ilyen negatív, vagy te se vállalnád így be a munkát?

Figyelt kérdés

Most kezdtem hétfőn dolgozni egy konyhában ahol 6 és fél órát kell bent lenni(ebből fél óra szünet).

Nem kell megszakadni, kis nyugis meló eddig annak tűnik.

Viszont minimalbérért vagyok ott, ami 12 euró. Be kell járni vonattal ami plusz oda az út kb 1 óra vagy több. Tehát oda vissza összesen 2 és fél órát vesz el az életemből...



2023. máj. 17. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha van más munkalehetőség?
2023. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majd keresgélek idővel
2023. máj. 17. 08:21
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Amíg nem találnék jobbat, maradnék. Írtad, hogy megszakadni nem kell, van szünet. Azért az nem hátrány, hogy nem egy roncs vagy a nap végére:)
2023. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Azért konyhán csak várd ki a hétvégét, hogy akkor is nyugi lesz-e.
2023. máj. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
6 és fél órás munkaidő mellett az 1+ órás utazási idő teljesen rendben van, főleg ha a vonaton le tudsz ülni. Sokan 8-10 órányi melózás előtt és után utazgatnak másfél órákat. A pénzt meg te tudod csak megítélni hogy rendben van-e, 12 eurós minimál órabér Németországban nem egy főnyeremény, de a semminél azért több, a 49 eurós bérlet árát egy nap alatt ki lehet termelni :)
2023. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:
Addig maradj, míg nem találsz jobbat!
2023. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha a végzettséged (sokkal) jobbra predesztinál, keresgélj tovább. Innét előrelépési lehetőséged nem lesz.
2023. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!