Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan oldalak, ahol angol...

Olyan oldalak, ahol angol nyelvterületű külföldi munkákat lehet keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy 19 éves srác vagyok.

Nem szeretnék sokat írni, megpróbálom röviden, nem biztos, hogy sikerülni fog.


Iden érettségiztem, már csak a szóbeli vizsgák vannak vissza. (1 hónap múlva lesznek.)

Rendelkezem 2 szakmával is de csak az egyikkel helyezkednék el szívesen, az a bolti eladói.


Jelentkeztem egyetemre, bár szinte biztos vagyok benne, hogy nem fognak felvenni de nem is szeretnék menni!


Az a helyzet, hogy édesanyám egy beteg ember, ezt nem szeretném részletezni. Mind testileg mind agyilag.

Nem akarok a részletekbe belemenni, mert akkor nem lenne elég 300 oldal sem, annyi a lényeg, hogy el kell menjek itthonról minél előbb, mert az utóbbi időben már azt vettem észre magamon, hogy agresszív vagyok, minden bajom van, fáj a szívem, magas a vérnyomásom stb. Tönkretett.


Mindent én csinálok meg helyette. Sokszor még főzni is segítek. De neki semmi sem volt jó sohasem. Mindig én vagyok a rossz, a nagyképű, és minden. Többször megkaptam, hogy dögöljek meg, nem kellett volna megszűljön. Az előbbi mindennapos, és még ehhez hasonlók is.(Csak csúnyábbak)

Rá kellett jöjjek, hogy ez amit csináltam nem segítség volt, hanem csicskáztatás. (Nyilván most is ez van) Csak, hogy egy példát mondjak.: Ül az asztalnál, a pohár 1 kéznyújtásnyira van tőle és kihív a szobából, hogy adjam neki oda. Ennyit elég szerintem írni, mindenki döntse el..


Depresszióval is egyedül kellett küzdenem, egyedül 2 nagyon jó barátom miatt maradtam élve, mert többször akartam öngyilkos lenni. A pszichológus szerint miatta alakult ez ki bennem, ő húz lefelé. De ez tényleg így van.

Ragaszkodtam hozzá a végletekig, mert az anyám. De mostmár egyszerűen gyűlölöm! És nem bírok vele tovább egy házban élni.

A házban dohányzik (minden 2.-dik percben rágyújt) és azért is én vagyok a hibás, hogy köhögök, vagy nem akarom beszivni és megkaptam, hogy ha nem tetszik akkor ki lehet menni az utcára. :)


Nem szeretném húzni az egészet, higyjétek el végső elkeseredettségemben írom ki ezt de mostmár muszáj!


Kötöszködik egyfolytában és ócsáról, azt mondogatja semmit nem csinálok stbstb.


Kérlek segítsetek, hogyan tudok kijutni külföldre (angol nyelvterületre) dolgozni közvetítő iroda által?


Fontos lenne, hogy a szállás biztosított legyen.

Illetve, hogy egyszerű betanított munka legyen, mivel nincsen tapasztalatom.

Továbbá, hogy lehetőség szerint segítsenek az elindulásban, ugyanis nincsen 200ft-om sem.

Természetesen a fizetésből kerüljön levonásra majd..


"B" kategóriájú jogosítványom van, idén megcsináltam. Elmentem dolgozni suli mellett és tudtam, hogy ez fontos lesz. (Amiket az iskolától kaptam ösztöndíjak, szülinapi pénzek stb, azokat mindig elvette így ezért tudtam csak most megcsinálni a jogosítványt. Egyébként 50ezer ftal még ebből a fizetésemből is tartozik , nyilván nem fogom már látni)


Ne haragudjatok, ha hosszú lett nagyon és szétszórt.

Köszönök minden információt, tanácsot!



2023. máj. 18. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Továbbá, hogy lehetőség szerint segítsenek az elindulásban, ugyanis nincsen 200ft-om sem.


Na ilyen kb biztos hogy nem lessz. Ha megis ígérnek ilyet, akkor a végén ugy átvernek hogy ahhoz képest anyuddal élni nyaralásnak számít.

Társalgás szintű angol megvan?

Ha 2 het utan a drága közvetítő faképnél hagy mit csinálsz?


Elobbb azt ajanlom hogy országon belul keress hasonlo munkát. Sok gyarnak van munkasszálloja.

Majd nemi tapasztalattal, es jo adag megtakarítással beszelhetunnk külföldről.

2023. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
LinkedIn és Facebook csoportok.
2023. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
írd be angolul amit szeretnél és úgy keress, a közvetítő irodákat nem ajánlom, sokszor ki sem fizetnek, be se vagy jelentve stb.
2023. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2023. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!