Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden kamionos cég olyan...

Minden kamionos cég olyan hogy bevállal minden xart?

Figyelt kérdés

Tegnap egy kis kanyargós földútra kellett lemennem majd onnan kitolatnom a rakodás után, először el sem hittem hogy oda kell mennem...

De vittem már műtrágyát is ilyen kis isten háta mögötti helyre, ott kibontották a kerítést hogy be tudjak tolatni, leszedték a 2 db bigbag zsákot, amit oda vittem és kidöcögtem vissza a főútra a kiskerekes volvoval....

Ez minden cégnél ilyen?

Pedig ez egy nagy cég amúgy.



#kamion #El sem hiszed, hogy oda kell menni
2023. máj. 19. 09:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Jaa, meg most ahova jöttem, a város közepébe, már 2 autó is dudált, mert olyan idióta helyen akarnak leszedni. Szerintem azt hiszik, hogy a hülye kamionos eltévedt, oszt itt állt meg pihenőzni vagy nemtudom...
2023. máj. 19. 09:42
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából igen, tudod ilyen ez a popszakma.
2023. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Hajaj... Főleg, ha valami újonc fuvarszervezőt rászabadítanak a timora
2023. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sajnos
2023. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaa meg az a jó, amikor megkérdem az ottaniakat hogy járt-e már itt kamion és jön a válasz hogy nem, de simán elférsz....

Na meg "a hátul majd meg tudsz fordulni", oszt a pótkocsi nem férne el ott keresztben, nem hogy még megforduljak....

2023. máj. 20. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Tudni kell nemet mondani a fuvarra ha úgy ítéled meg, hogy kockázatos végrehajtani.
2023. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Ezért probléma, hogy a fuvarszervezők 99%-a betanított irodista kiscsaj aki kamiont nem látott belülről soha.


Én ezért hagytam abba a sofőrködést. Mindig más miatt szopsz. (hétvégi vezetők, idióták az úton, irodisták, targoncások stb stb)

2023. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pontosan! 21 éves kiscsaj szerezte a fuvarokat. A számlázási címet automatikusan szállítási címként tüntette fel! Gyanús volt Budapest V. ker., meg Hűvösvölgyi út...

Felhívtam a csajt, kérem a pontos szállítási címet!

-Hát ő azt honnan tudná!

-Vevőtől nem kértél szállítási címet?!

-Nem!

-Hívjam fel őket és kérdezzem meg tőlük!

-Mi van?! Kit hívjak fel? Ne is haragudj, ez a te dolgod!

- Nincs cím = nincs fuvar!

2023. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Ismerős. Egy Székesfehérvári cégnél melóztam utoljára.


3 fuvarszervezőnek csúfolt picsa volt. Az egyik a főnök feleségének a barátnője volt, a másodikat az egyik régóta ott dolgozó sofőr baszta, a harmadik meg pincérnő volt azelőtt (a covid miatt elvesztette a munkáját) és csak azért vették fel mert a vendéglátos mivolta miatt beszélt németül

2023. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!