Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viselitek, hogy a...

Hogyan viselitek, hogy a munkahelyeteken esetleg vannak nálatok jobb emberek szakmailag?

Figyelt kérdés
Ahonnan eljöttem az előző munkahelyen én voltam a top ...Tőlem kértek tanácsot, hozzám fordultak stb. Most egy új helyre mentem ahol bizony vannak nálam jobbak ezt el kell ismernem, jobban tudják a dolgokat, ügyesebbek, okosabbak, ráadásul velem egykorúak, hogy lehet ezt feldolgozni, hogyan kezelitek ezt?
2023. máj. 20. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Engem nagyon bosszant is, meg szomorú is vagyok miatta, de eltitkolom, és igyekszem tanulni a nálam jobbaktól.
2023. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Engem motivál lol
2023. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
én sírdogálás meg gyakorin vernyogás helyett inkább örülni szoktam neki, van kitől tanulni és fejleszteni magam... de biztos jó lesz, ha bedurcizol is, akkor előbb-utóbb mindenki hozzád fordul majd segítségért.
2023. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, de a betanulás nem megy egyik napról a másikra.

A kérdező meg pont azt nehezményezi, hogy az előző helyén ő volt a legjobb, az új helyén meg hirtelen tucatember lett.

2023. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a régi helyeden nem volt szükség nagyobb tudásra, vagy nem tudták megfizetni azt. Feltételezem te is a kihívásokat és/vagy nagyobb fizetést keresve jöttél el onnan. Ha megtaláltad, akkor örülj, fejlődj, tanulj. Új a helyzet, de majd megszokod.
2023. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt tudomásul veszem, hisz mindenkinél van jobb, nem rágódom ezen feleslegesen.

Másrészt örülnék, hátha tudnék tanulni tőlük.

2023. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Engem az nyomasztana ha én lennék a top…

Nem tudnék kitől tanácsot kérni, senki nem venné észre időben ha valamit rosszul teszek…

2023. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy igen, emlegetitek itt, hogy van kitől tanulni. Ami jó is, csakhogy nem biztos, hogy a másik hajlandó is segíteni. Elég ha csak szétnéztek itt a kategóriában. Sok kérdező panaszkodik, hogy információvisszatartással élnek ellene.
2023. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben nem voltam sajnos, pedig bár úgy lenne hogy fel tudnék nézni a főnökömre szakmailag! Sajnos a kollégámra sem tudok, pedig az ő szakterülete fontos lenne a cégnek, de rajta sem látom sem a szakmaiságot, sem a problémamegoldó képességet. Nekem motiváló lenne egy olyan közeg amit leírtál.
2023. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát én biztosan azonnal felmondanék, ha nem lenne nálam senki jobb, mert akkor nincs kitől tanulni.


Most még természetes, hogy vannak jobbak nálam, így 20 éves egyetemista gyakornokként, de nekem "felnőtt" koromban is kelleni fog az, hogy legyen kihívás a munkahelyemen. Legalább valaki hasonlóan jóra szükségem van, aki kicsit máshoz ért és tanulhatunk egymástól.


Nem félek attól, hogy egyszer én leszek az egyetlen és a legjobb

2023. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!