Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahely az, ahol nem...

Milyen munkahely az, ahol nem mehetsz ki mosdóba akkor, amikor akarsz?

Figyelt kérdés
Itt olvastam, én tuti szoronganék.
2023. máj. 26. 07:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
A gyári szalag mellett álló melóknál akkor tudsz elmenni vécére, amikor szünet van, általában 3 óránként egyszer. Közben nyilván nem mehetsz ki, mivel folyamatosan megy a szalag, rajta a cuccok, amivel neked dolgozni kell...
2023. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
26%

#1:

Egy ismerősöm Németben kasszásként ment nyugdíjba. És valószínű, hogy ő ott azzal többet keresett, mint ti a diplomátokkal. :D

2023. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

#11, vannak normalis gyárak ahol vannak ugynevezett lebegők, akik bárkit tudnak helyettesiteni a szallag bármelyik részén. Nyilvan ha orankent akarsz wcre menni, akkor csunyan fognak rad nezni.


#12, ahogy mar sok külföldön lakó elmondta, fölösleges egy az egyben átváltani, majd ugrálni hogy bezteg mennyivel több. Ottani viszonylatban biztos nem meresett tobbet mint egy ottani mérnök, ahogy alberletre se annyit fizetett mint Magyarorszagon.

Lehet hogy valamivel jobban élt mint egy Magyarországi kasszás, de ennyi...

2023. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

#12

Ha nem tűnt volna fel, külföldi országokhoz képes a magyar fizetés a béka segge alatt van, akárhogy is nézzük. Úgyhogy bocsika, de szar példát hoztál.

Ha valamit össze szeretnél hasonlítani, akkor legalább országon belüli példát mondjál. Pl. Mennyivel keres többet egy Lidl, vagy Aldis kasszás egy Tesco-stól vagy egy Penny-stől.


De ha már így felhoztad a példát, azért írd már le, hogy ő 8 órában mennyit is keresett, vagy nem mered leírni, vagy fogalmad sincs? Miből vagy te abban olyan biztos, hogy többet keres, mint pl. itthon egy diplomás orvos, vagy jogász?

2023. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ahol bármikor kimehetsz, azt se úgy kell elképzelni, hogy hopp, félredobok mindent a kezemből, aztán irány a klotyó. A munkafolyamatokat végig kell vinni.

Amúgy egészséges felnőtt embertől el lehet várni, hogy kibírjon 2-3 órát vécé nélkül.

2023. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nem így megy az, hogy felnő az ember és akkor bármi van ő 3 óráig kibírja. Vannak kicsi hólyagúak is mint én, van aki felfázik, vagy mit tudom én hasmenése van.


De, irodában, back officeban, ahol nem időre megy hogy az adott feladatot 5 perc alatt meg kell csinálnod, meg nem kell telefonálnod, bármikor kimehetsz, amikor csak szeretnél, óránként is. Semmi baja nem lesz a feladatnak, ha áll egy kicsit.

2023. máj. 26. 18:23
 17/25 anonim ***** válasza:
72%
#15, 20 ev alatt megfordultam par helyen, es de, mindenutt eldobhattam azonnal mindent a kezembol. Normalis keretek kozt persze.
2023. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Akkor keress back office munkát, ilyen egyszerű.
2023. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

És igen, egy átlagembertől elvárható, hogy 2-3 órát bírjon ki wc nélkül.

A felfázás és a hasmenés más tészta. Ilyen panaszokkal a többség táppénzre megy.

2023. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Én back officeban vagyok nem kell keresni :D Olvasd el a leírást, nem rólam van szó.


Továbbra sem várható el. Ez nem olyan dolog, amit szabályoz egy ember. Van aki jobban bírja van aki nem, szervezet függő. Én voltam orvosnál, nem tudott rá mit mondani.

2023. máj. 26. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!