Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha utálom, ha...

Mit tegyek, ha utálom, ha sok/váratlan feladatom van a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Tanulok is mellette úgyhogy egyszer lesz olyan munkám amit szeretek de most nem az van.


Irodai adminisztrációs munkáim szoktak lenni most is ezt tolom. Érettségis munkák közül ez a legjobb. Ha már belejöttem és nem kell 8 órát végig tolnom akkor elvagyok vele nincs gond de ha jön valami újdonság vagy váratlan az nagyon felcsesz... Ennyi fizuért nem akarok plusz munkát, nem becsülik meg. Mindig akkor jöttem el egy helyről ha többet vártak el egyszercsak mint amit megszoktam.


Hogy éljem túl a napokat így?


2023. máj. 25. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tűrd, vagy lépj ki
2023. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne jöjj el akkor. Hanem beszélj, hogy túlterhelt vagy, nem tudod megcsinálni, csúszni fogsz.


Semmiképp se dolgozd hülyére magad, és főleg ne túlórázz egy ilyen diákmunka szintű valamiben. Majd kirúgnak ők, ha nekik nem tetszik. De szerintem nem fognak kirúgni, mert úgysem találnak jobbat nálad.

2023. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy túlhajszoljanak, tanuld meg a határaidat megszabni, és nemet mondani. Kérdezd meg, hogy az új feladat mennyire sürgős, mert most épp benne vagy valamiben, és segítsenek priorizálni, melyiket teheted félre. Egyébként nem csak diákmunkánál van ilyen, nem szabad beleesni abba a hibába, hogy mindent elvállalsz, ami beesik, még akkor sem, ha jól fizetnek, kiégsz, nem fogod tudni tartani a fókuszt, könnyebben hibázol.
2023. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen munkahelyem volt az utolsó. Az elején tök nyugis volt, aztán láttok, hogy kompetens vagyok sok dologban és elkezdtek traktálni mindennel.

A végén már ott tartottunk, hogy külső partnerekkel való személyes kapcsolattartástól a futárkodásig mindent csináltam az irodán.


Én felmondtam, nem tudom lett-e volna jobb megoldás, de nem is érdekel már. Plusz az is idegesített, hogy a kollégáim java része, a vezetőséget leszámítva a munkaidő felében csak a lábát lógatta.

2023. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4-es, velem ugyanez van😂. Szellemi állományba vettek fel, eleinte úgy is kezeltek. Aztán kiderült, hogy jobban értek a gépekhez is, mint ott bárki az üzemben, egy csomó dolgot elmagyaráztam, hogy hogy kellett volna csinálni. Azóta csinálom az eredeti melómat, besegítek a szakiknak is, vagy inkább megcsinálom helyettük, tartom a kapcsolatot külsősökkel, projekteket viszek, stb. De lelépek innen, csak nekem is van még egy évem, mert suliba is járok.
2023. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!