Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy védjem meg magam,álljak...

Hogy védjem meg magam,álljak ki magamért ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatal vagyok hozzájuk képest . Vannak időszakok mikor nagyon rám van szállva a főnökség. Tegnap a helyettes szerint nem csináltam semmit csak sétálgattam reggel és jöttek ellenőrizni a központból és a zöldséget is kifogásolták meg az egész területet . Tulajdonképpen mindig belekötnek valamibe soha nem jo semmi általában. És aztán szúrósan megjegyezte a helyettes hogy ez az mikor csak sétálgatás van. Holott kiválogattam a zöldségeket ami rohadt leselelyteztem. Nem tudok mit csinálni hogy többnyire fonnyadt minden ennyi erővel mindent le lehetne selejtezni . Máskor is mikor kérdeztem azt mondták még jó csak a csúnyább részeit szedjem le. Ugyan ezt tettem. Most meg én vagyok ez miatt lebaszva. Aztán végig cseszegetni próbált meg ugráltatni.

Ma olyat fogok kapni a főnöktől is biztos le leszek hordva. Mit tegyek ilyen esetben. Hogy védjem meg magam ?


2023. máj. 26. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mióta dolgozol ott?
2023. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Megér ez ennyit? Főleg ha tudod, hogy úgyis támadnak valamiért?


Ha igen, akkor csak csak ismételgesd nekik, hogy "Én megtettem mindent, amit kértek és a feladatom volt.". Ennyi. Nem kell magyarázkodni. Csak újra meg újra elismétled. Ha meg valótlanságot állítanak, azt le lehet zárni azzal, hogy "Ez nem így történt." Pont. Nem kell tovább magyarázkodni.

2023. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
lefényképezed a zöldséget amikor jön, aztán a pofájába tolod hogy tessék bmeg, ezt kaptam
2023. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom könnyű mondani, de keress más munkát.

Máskor tényleg az lehet a megoldás, hogy ellenőrzés előtt (is) fényképezel. Ha nem tudod mikor van ellenőrzés, mert váratlanul jön, akkor minden reggel (gondolom van egy fix időpontja a véletlenszerű ellenőrzéseknek is, hogy "x óra után szokott lenni").

2023. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaa és ha jönnek a vádaskodások ("Ez az amikor csak sétálás van.") azonnal szólj vissza valamit lehetőleg indulatmentesen, de frappánsan: "Kiválogattam előtte mint ahogy minden nap, nem tehetek a minőségről.".

Én is azt csináltam egész életemben hogy SOÁHA nem szóltam vissza és eltűrtem mindenféle szemétséget.

2023. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!