Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Prímában csak 12 órázás van,...

Prímában csak 12 órázás van, mint Fressnapfban, vagy van 8 óra is?

Figyelt kérdés

Meg ha van itt olyan, aki már dolgozott Prímában, mit gondolt az ott töltött munkáról?


Vásárlás után láttam egy plakáton, hogy eladót keresnek. Gyorsan lőttem egy fotót, aztán sietnem kellett időpontra. Kérdezni emailben nem akarok, mert biztos van aki vidáman vállalna 12 órázást, csak legyen munka, én meg rögtön ott indítanék, hogy csak 12 órázás vagy van 8 is. Nagyon kéne munka, de a 12 óra nem fér bele az életembe.


2023. máj. 26. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden élelmiszerboltban van 12 órázás.

Családban többen dolgoznak különböző boltokban és van ahol csak kizárólag 12 órázás van és van ahol olyan, hogy hétfő 12, kedd 8, szerda szabad, csütörtök 8, péntek 8, szombat 10, vasárnap 8, hétfő szabad, kedd 8, szerda 12, csütörtök 8, péntek 8, szombat szabad, vasárnap szabad, hétfő 12

(És így tovább....)

2023. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Hamar lemegy a 12 óra is. Nekem volt olyan munkahelyem, hogy H-P 12 óra volt a munka. Nem nagy dolog. De prímaában úgysem mindennap kell 12 óráznod, hanem ahogy kijön a heti\havi munkaidőkeret. Átlagosan úgyis 40 óra\hetet dolgozol, akkor meg nem mindegy? A 12 óra előnye, hogy hamar letudod egybe a másfél napot.


(Amúgy nálunk májusban vezették be a 16 óra munkát\nap. Nyilván nem minden nap kell mennem, de inkább kevesebbszer utazok be a munkahelyre és vagyok ott többet, mint hogy minden nap leingázzak azért, hogy pár órát ott legyek).


Gondold át. Nem vészes a meghirdetett műszak egyáltalán

2023. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kutyáim vannak és egy egészségileg rossz állapotú apám. Nem fél bele 12 óra.
2023. máj. 26. 11:48
 4/4 anonim válasza:
Akinek nincs semmije otthon az persze könnyen elvan 12-16 órában, én 6-nál többet nem tudok elvállalni, szerencsére van ilyen meló is. Van ahova 4 órával is felvesznek, bár bolti eladóként nyilván a fizetésből nem fogsz megélni, ahhoz magasabb beosztás kell, hogy 4 órában 3-4 ezret megkeress, van ilyen egyébként bőven, csak nem bolti eladóval.
2023. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!