Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most mit tegyek? Többi lent.

Most mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ma elő vett a főnököm és a helyettese hogy mért csinálom úgy az adot dolgot ami sajnos helytelen de nem olyan hiba ami nagy kárt okozna. (mindenki így csinálja nekem is így mutatják)

És be pánikoltam, sose szoktam így behegni de le támadtak és azt kérdezték mondjam meg ki mondta hogy így kell csinálni.

Erre rá vágtam hogy a kolléga mert így csinálja mindenki.

Szidtam magam írtam a kollégámnak is hogy ne haragudjon de lehet előfognak venni minket.

Ő ki akadt és azt mondta mindig rá kénünk mindent.

Amúgy én nem szoktam de most tényleg így volt persze közöltem a főnökkel hogy én is mondtam a kollégáknak hogy a régi munkahelyen így csináltuk és sokkal jobb és nem reklamáltak érte sehol.

Mondhatam volna valami jó kifogást de le blokkoltam most meg ezen parázok hogy hogy dumáljuk ki magunkat


2023. máj. 26. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Miről van szó pontosan?
2023. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hol a probléma? Aki vállalta a felelősséget hogy szabálytalanul tanítja be vagy várja el a munkát, ő viszi a balhét. Jobb lett volna hazudni és lapítani? Majd ha kis/nagy kár bekövetkezik, akkor is ugyanúgy ki lett volna vizsgálva és kiderült volna, csak még fizetheted is amit okoztál.
2023. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a baj. A főnökség megint azt hiszi tudja, mit kell csinálni. Van is egy videó, hogy mondja hogy "kérem a mennegert", mire a másik, hogy "mivan? Annak fingja sincs semmiről, nem dolgoztál még sehol se életedben?".

Ha mindenki így csinálja és régen is így csinálták, akkor nincs baj. Ezt kell mond. Neked itt így mutatták. Kész. Kit érdekel?

2023. máj. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!