Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pénzügyi területen dolgozom...

Pénzügyi területen dolgozom diplomám van és jól is dolgozom, de a munkahelyen hogyan tudnám jobban képviselni és eladni magamat, hogy előléptessenek vagy fizetést emeljenek?

Figyelt kérdés
Egyes dolgozók még diploma nélkül is jól eltudják magukat adni, akik ráadásul jóval magasabb bért is kapnak mint én diplomával.
2023. máj. 27. 07:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mar miért lennék alkalmatlan és merev? Az előléptetést nem úgy értettem, hogy egyik napról a másikra vezérigazgatóvá nevezzenek ki. Pont azt írom, hogy nem adnak lehetőséget sem, hogy más munkakörben helyt álljak, mert fejben már besoroltak. Komolyan nem értem.
2023. máj. 27. 10:25
 12/13 anonim ***** válasza:

Én értelek kérdező. De nem fognak téged előléptetni, pont a jokerjátékos miatt. Lehet, hogy csókos, vagy már nagyon régóta ott van és félnek tőle.

Azt meg nem lehet, hogy mindkettőtök elő van léptetve. Két dudás nem fér meg egy csárdában, ahogy mondani szokták. Nem veszélyeztetheted a jokerjátékos pozícióját.

2023. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet, hogy csókos, vagy már nagyon régóta ott van és félnek tőle."


Ez sem igaz:DDD

2023. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!