Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi "baja" lehet velem a...

Mi "baja" lehet velem a kollégámnak? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Nem közvetlen kolléga, hogy egy irodában vagyunk vagy ilyesmi, de a folyosón gyakorta összetalálkozunk. Ha esetleg messze vagyok tőle, hangosan utánam kiabál valamit, mintha jelezni akarna hogy "figyu itt vagyok ám". Viszont csókolomoz, kislánynak hív, de a legdurvább az volt, amikor beszúlt vmit a szüzességgel kapcsolatban...Pedig nem vagyok kislányos sztem, meg szűz sem éppen, jövőre 30 éves leszek. Egyszer utánam is jött kimondottan h segítsen, mert volt nálunk egy külsős valamilyen ügynök, hogy hallgassam meg az előadását, mert tanulságos.

De a beszólásai elég durvák kicsit



2023. máj. 27. 09:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyénként rangban felettem áll, én gyakornok vagyok, ő neki meg már van szakvizsgája. kb. 6 évvel lehet idősebb nálam.
2023. máj. 27. 09:45
 2/6 anonim válasza:
25%
Nem tart intelligensnek. Igaza van.
2023. máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És? Nem én zaklatok ilyen szövegekkel egy nőt a munkahelyen. Mi köze hozzá, hogy szűz vagyok-e ha meg az érdekli mennyi vagyok, kérdezze meg basszus. A munkámat meg tisztességesen elvégzem. Ennyi.
2023. máj. 27. 09:53
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Frusztrált mert valszeg nincs kivel k.félnie. es ez miatt teged utál mert nem üríthet beléd se.
2023. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
98%
Mint az oviban a copfhúzogatás. Jelez, mert szimpi vagy, esetleg bejössz neki. Jelzi, figyelj már fel rám. Elérte, itt a kérdésed. Amúgy mindemellett ez ilyen munkahelyi unaloműző neki, nehogy túl sokat bele láss. Szórakozik, de biztos valamennyire bejössz neki. Talán más csajjal is csinál hasonlót.
2023. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Egy kis tiszteletet nem várnál el? Természetesen nem kell neki bunkón kijelenteni, hogy:

"Te beképzelt f@sz beszélj velem normálisan, vagy bejelentelek a HR-nél!" de azt sem kellene megvárni, hogy tényleg elszaladjon a ló vele.

Szüzességgel kapcsolatban ha mégegyszer beszól, akkor tessék megmondani neki kulturáltan, hogy fejezze be, mert nem tetszik és ha nem ért belőle, akkor vagy elmész onnan dolgozni te, vagy bejelented őt.

2023. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!