Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam a tudtára egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára egy férfi 'kollégámnak', hogy bejön, anélkül, hogy kellemetlen lenne ha én neki nem?

Figyelt kérdés
Ritkán találkozom vele, akkor is szinte a munkáról szól az a kevés idő. Idősebb a férfi, 45-50 körüli, én 30. Kedves amúgy de csak munkahelyi dolgokról beszélünk. Nem nagyon tudom másfelé terelni a témát, amúgy sem vagyok beszélgetésben jó. De mégis, vhogy el szeretném érni, hogy észre vegye, hogy tetszik nekem.Azis hátráltat, hogy tényleg ritkán találkozunk, havi 2-3 alkalom. De egyre többet gondolok rá.
2021. aug. 15. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen kevés kontakt alapján tökmindegy mit mondasz, úgyis furán fog nézni. Ennél még a kisbolti pénztárossal is többször kontaktál...
2021. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Próbáld elhívni valamilyen közös programra munka után.
2021. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2es. Az nem megvalositható, mert másik városban lakik, majd kétszáz száz kilométerre. Nem úgy vagyunk kollégák, hogy napi szinten együtt dolgozunk,ahogy írtam is.

1es.Igen, pont ez a baj.

2021. aug. 15. 23:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De ha messze is él, nem értem mit akarsz kihozni ebből. Valószínű családja van, gyerekei. Szerintem ketess egy szingli 30 körüli helxi srácot.
2021. aug. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*helyi srácot
2021. aug. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Amikor az ajtóban áll, akkor mond neki mosolyogva, hogy:


Bejöhetsz!


Aztán hozd szóba ennek a szónak a jelentését olyan értelemben.


A másik változata, amikor megkérdezed, hogy:


Bejössz?


A meta kommunikációról kérdezd a többieket, hogy eközben hogy jelezz.


De az ilyeneket kerüld, hogy megharapod a szád, vagy megnyalod és stb. mert ezek khm taszítók.


De amúgy voltak ilyen vicces megnyilvánulások de ott vendéglátó egység dolgozójának mondta az illető hangosan, hogy:


Elfelejtettem valamit.


Mire a holgy:


Mit?


A telefonszámodat.

2021. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
* Aztán hozd szóba ennek a szónak a jelentését olyan értelemben viccesen, de függetlenítve attól hogy konkrét legyél, csak úgy általánosságban, aztán figyeld a reakcióit.
2021. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

De előtte nem árt, ha tudod, hogy szabad-e vagy házas, vagy kapcsolatban van.


6-os, 7-es vagyok.

2021. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg,ha foglalt akkor is ráhajtasz?
2021. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Annyira gáznak tartom hogy az ember oda jut hogy a munkahely a legkézenfekvőbb ismerkedési terület. Én értem hogy van 1-2 kivétel, de ekkora defektes hogy lehet valaki, hogy ennyire tartja magát hogy epekedik egy emberért akit 1x 2x lát... Fú de gáz ez a munkahelyi ismerkedjünk mert az kényelmes meg izgalmas.
2021. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!