Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor indult be igazán a...

Mikor indult be igazán a karriered? Hány év munkatapasztalatod volt akkor?

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A 30-as éveim végén járok, még nnem indult be ☹️
2023. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát ugye vannak a tinisztárok, akik lehetnek akár 4 vagy 6 évesek, szóval 4 évesen is beindulhat a karrier pl. sorozatsztár, stb. Meg 70 évesen is. Nem életkor kérdése.
2023. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem, hogy nem indult be, egyenesen visszafejlődtem sajnos.


Sokáig hitegettek a fejlődés lehetőségével, aztán az elmúlt 2-3 évben erősen földbe állt a cég, alig van munka, nincs motiváció. Sajnos ezzel az én kapcsolataim és lehetőségeim is romlottak.

2023. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem karrier indulásnak nevezném, csak állandó, biztos munkahely megragadásának. Ez nekem 10 év után sikerült, addigra átképzés és megalázó közmunka is volt a hátam mögött.
2023. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Olyat nem neveznék karriernek akinek pl.: Apuci-Anyuci a fiára hagyja az üzleti dolgait, aztán főnök lesz stb, közben a fia semmit nem tett le az asztalra.

Egyenesen okádok az ilyen tahó emberektől.

2023. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

#5 Ne is mondd.


A cég lecsúszása mellett számomra ez a másik undorító dolog. Én, aki a cégért dolgoztam nem jutok előre, sőt. Közben a főnök semmirekellő gyereke alapból csak beleül a főnöki székbe, legyen bármennyire inkompetens.

2023. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

#6


Hát igen , ahogy mondod.


Azt már tudnám nevezni karriernek aki tisztességesen tanul, és nem bízza magát Apuci-Anyucira. Aztán elmegy felvételre egy viszonylag jó munkahelyre vagy belekezd egy magán vállalkozásba stb.

Magának kitűzi a céljait, eléri őket. Építi a kis üzleti dolgait. Ahogy említettem az, hogy Anyuci-Apuci átadja a gyereknek az egész üzletet a vállalkozását, a pénzét az ott számomra 0 a számegyenesen, hiszen a gyerek csak a hasznát élvezi az egésznek.

Pl Nálunk a lakópark egyik utcájában a család feje a gyerek Apja gyereknek iszonyat mennyiségű pénzt adott át , a gyerek van vagy 23 éves akkora házat vett belőle...+ még tovább építik a házukat. Aztán nem csinál semmit egész nap , vicc az egész.

2023. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

#7 Nekem magával az átadással nincsen bajom ha az illető kompetens. Ismerek olyanokat akik tele vannak pénzzel. Nyilván egyszerűbb volt nekik, hogy nem nulláról indultak, de alapvetően jól viszik a céget. Amivel ilyen formában nincsen baj. Persze ők soha nem is verték a mellüket, hogy jobbak lenének mint bárki más, megbecsülik a dolgozóikat is.


Nyilván annak sincsen értelme, hogy csak azért kidobod a gyereket az utcára egy szálgatyában, mert mindenki más ezt teszi. Nyilván a saját gyerekem is támogatnám egy szintig, legyen akármilyen naplopó.


Nekem csak azokkal van bajom, akik nem oda valók, csak azért kerültek oda mert a főnök így döntött. Előléptethetett volna mást is a cégben. Nem azt mondom, hogy engem, de azt láttam a felettem lévő kollégámon, hogy ő hajtott, dolgozott a cégért, mindenki arról beszélt, hogy ő lesz az "utód". Aztán csak a főnök fia lett.


Ezzel a kollégám el is kezdte leszarni a céget, viszi a saját munkáit, saját kapcsolatait építi és el is indult a cég a lejtőn.


Vagy amikor a főnök fián látom a lekezelő, lenéző magatartást, akkor legszívesebben arcon vágnám és megmondanám, hogy amíg ő a tökét vakarta én meg a kollégáim építettük az ő rohadt cégüket.


Persze összességében leszarom, sajnos minden kollégám azt mondta, amint a gyerek veszi át a cégvezetést ők lépnek innen. Csak hát akkor nem nagyon lesz már mit átvenni.


Én is lépni fogok, csak azt bánom, hogy nem tettem meg hamarabb, amikor csúcson volt a cég és kapkodtak értem más cégek. Mégis kitartottam, de a lojalitás ma már szart sem ér.

2023. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

#8


Pofára megy itt már minden. Ez természetes, hogy a fia vette át az egészet. A leírtak alapján, sajnálom a kollégád , de ez várható volt. A lekezelőséget én nem tűrném. Tanácsolom, hogy mondjatok fel , bár annak a fütyinek nem hinném, hogy hátráltatná. Aztán lehet béke is verném a fejét az asztalba.

2023. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bele*
2023. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!