Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is kiakart lépni az...

Más is kiakart lépni az Aldiból 1 nap után?

Figyelt kérdés

Privátban leírom, akit részletesebben is érdekel az eset...


Nem tudom, hogy csak én tapsztaltam ilyen kellemetlen, megalázó bánásmódot vagy mit gondoljak...annyi bizonyos, hogy egy nagy, hamis cukormáz a légkör, amit az irodista interjút készítők mondanak a jelentkezőknek.


Rosszul vannak a "kollegák", ha egy új dolgozóval kellene foglalkozni, türelmesnek lenni, segíteni...


Elegem van...3 hónap próbaidő...szerintem lelépek innen...csak a szüleim számítanak a magas fizetésemre, ezért elég pocsék a helyzetem 😞



2021. okt. 7. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rabszolga meló.
2021. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindegyik munkahelyemről felakartam mondani 1 nap után. Szerintem adj magadnak időt, 1 hónapot esetleg, és ha akkor is azt fogod érezni, hogy fogsz találni ennél jobb helyet is akkor mondj fel. Persze nem kötelező bemenned holnap, de ha már ott vagy legalább szerezz egy kis tapasztalatot, legalább arra jó lesz, hogy a következő melóhelyeden beszélhetsz arról, hogy milyen rossz hely volt ez az aldi.
2021. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon régen a McDonald's-cal voltam így.Diákmunka volt de azért elég sok volt a szúrka piszka és 1 hét után el is jöttem szóval kb megértem hogy miben lehetsz.Ha nem érzed jól magad akkor bírod amíg bírod.Első havi fizetésig ha kibírnád az biztos nagy segítség lenne a szülőknek.

Lehet 1 hónap múlva már kicsit jobb volna,nem tudhatod

Ha utána is sz@r akkor eljössz

2021. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első napon már azon gondolkodtam, hogy miért is vagyok ott. Mondjuk a szerződés aláírása sem volt egy élmény(miután aláírtam rögtön üzlet megismerése címszó alatt dolgoznom kellett kb 3 órát tök ingyen, ráadásul nem ahhoz voltam öltözve, hogy pakoljak). Végül másfél hónapig bírtam valahogy.
2021. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs is szimpi kolléga, akkor én lépnék inkább. Nem hiába keresnek folyamatosan embert. Nem értem a logikájukat/ gondolkodásmódjukat sem... Eleve a kasszánál nem tudom miért jó, ha gyorsak, mikor szegény vásárlót csak kiidegeli ez - én ahogy belépek már a stressz kap el és ezért évente max 1szer megyek oda...
2021. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj kérdező, hogy Magyarországon az alacsony bérek, illetve a proli mentalitás miatt, nehéz jó munkahelyet találni.


Főleg, hogy a normálisabb ember ahogy tud, lelép nyugatra, itt meg marad a selejt. Tisztelet a kivételnek.

2021. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!