Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próba idő lejàrta utàn mennyir...

Próba idő lejàrta utàn mennyire gyakori ha elküldenek valakit?

Figyelt kérdés
Csöndes tipus vagyok, szeretek beszélgetni de nem 8 órából hét és felet. :)igyekszem de sűrűn lebasz a csoportvezető akinek persze a vezetőség ad a szavára :( Ideg vagyok hogy a napi szintű megjegyzésért megköszönik a munkámat,ez csütörtön derül ki de sikk ideg vagyok addig

2023. máj. 29. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha addig nem küldenek el, utána már nem jellemző.

Főleg azért nem, mert nem beszélsz sokat:D bár ha az kell a munkához, akkor azért elgondolkodtató. De ha próbaidő alatt nem mondják, hogy elég, akkor utána sem fogják. Sokkal egyszerűbb elküldeni valakit próbaidő alatt, utána nem fognak ezzel szarakodni.

2023. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Próbaidő után már nem szoktak a semmire csak úgy kirúgni.

Viszont sok helyen olyan görények, hogy a próbaidő utolsó napján tesznek ki. Erre azért készülj.

2023. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
69%

Hát nálunk meg ÉPP próbaidő után küldtek el valakit.


Uis a próbaidőben olyan volt mint a kisangyal, 1 percet nem késett, dolgozott mint a güzü. 3 hónapig. AZtán lejárt a próbaideje, onnantól mintha kicserélték volna. Késett lógott trehány volt.


Nyilván ő is azt hitte amit itt írnak hogy próbaidő után nem küldik el... tévedett.

2023. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem túl gyakori.

Általában próbaidő alatt tesznek ki.

2023. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2023. máj. 29. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!