Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az új kolléganő nem jelölt...

Ha az új kolléganő nem jelölt vissza favebookon, akkor ellenszeves lehetek a számára?

Figyelt kérdés

Oké, sokat nem beszéltünk még, de nem egyszerű úgy, hogy kb. össze van nőve az anyjával (az anyja hozta ide, és ő tanítgatja, és még a wc-re is együtt mennek).

Nekem szimpatikusnak tűnt, de úgy látszik, nem kölcsönös.



2023. máj. 29. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Kérdezd meg az anyját.
2023. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Elképzelhető. Vagy csak nem akar fb-ra kollégákat felvenni. Vagy nagyon ritkán lép be és még nem is látta a jelölést.
2023. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem feltétlenül ellenszenv.

Van, aki csak rokonokat és barátokat hajlandó visszajelölni.

Félve súgom meg, a leírásod alapján lehet, hogy az anyával közösen kezeluk a lány facebook fiókját.

2023. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem bizti, csak nem akarja a magánéletet keverni a munkával. Jogos.
2023. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem attól még egyáltalán nem kevered a magánéletet a munkával, hogy egy embert akit a munkahelyedről ismersz, bejelölsz facebookon. Gondolom egyikőtök sem munkával kapcsolatos tartalmakat fog megosztani az üzenőfalán, ami kifejezetten a munkahelyére emlékeztetné a másikat a szabadidejében.

Nekem kifejezetten unszimpatikus lenne, ha egy kollégám, akit már jó ideje ismerek visszautasítaná az ismerősnek jelölésemet.

2023. jún. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5


Nem ismerem jó ideje, mert ő csak nemrég jött, de attól még visszajelölhetne. Én pl. azt a kolléganőmet is visszajelöltem, akivel csak köszönünk egymásnak. Mert miért ne? Nálam nagyon erős ellenszenvnek kell lennie ahhoz, hogy egy kollégámnak elutasítsam a jelölését.

Nem tudom eldönteni, hogy csak velem van baja, vagy egyszerűen rátarti...

2023. jún. 2. 08:26
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

"Nem tudom eldönteni, hogy csak velem van baja, vagy egyszerűen rátarti..."

De nem is tökmindegy? Nem jelölt vissza, és kész.

2023. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Veled van a baj.
2023. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet
2023. jún. 2. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Ne sajnáld kérdező. Aki olyan béna egy munkahelyen, hogy még vécére se tud az anyja nélkül kimenni, arra nem érdemes időt/energiát pazarolni.

Helyette ismerkedj olyannal, aki már levált az anyja melleiről.

2023. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!