Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az egyik csoportvezető...

Ha az egyik csoportvezető kolléganőm nekem panaszkodik,hogy ez meg az nincs jól megcsinálva a munkában.Akkor ezeket miért nekem mondja,ha tudja,hogy én vagyok az aki mindent jól csinál a munkàban?

Figyelt kérdés
Mondta,is hogy nem rám érti ezeket,hanem a többiekre.....Többieknek nem szól.egyedül nekem panaszkodik.Miért?

2023. máj. 22. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet azért, hogy te közöld a többiekkel,mert ő nem szeretné!


Vagy azért hogy te csináld meg

2023. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert te meghallgatod. Ennyi. Vannak emberek akik szeretnek panaszkodni és nyilván annak fognak, aki jó hallgatóság.

Ha zavar, akkor neki mondd meg!

2023. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet tőled vár egyfajta megoldást: pl.: te el tudod látni a feladatot, érted a logikáját, így esetleg a öbbieknek előadást tarthatnál, hogy hogyan lássák el a feladatot.
2023. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért mert aztán ha majd magasabb szintre jut és valakit lecsesznek akkor majd rádfoghatja, hogy nem is ő mondta neked hanem te mondtad neki!


Vigyázz az ilyen xarkavarókkal!


Rólad meg másnak mond más dolgokat, vagy pont azt mondja el amit arra reagáltál amit ő mondott!


Mindezt azért hogy saját magáról elterelje a figyelmet és az amit ő csinál ne kerüljön szóba!



Inkább kérdezgesd meg tőle mindíg, hogy te nem igazán érted, de ő hogyan csinálná, hogy jó legyen?


Csinálj belőle egy "okoskát", ha már ennyire "mindennel is" tud foglalkozni a saját feladatai mellett!

2023. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbál izolálni téged a többiektől..

Sima klasszikus "social enginering"...

2023. máj. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!