Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Feladnátok a home officet...

Feladnátok a home officet több pénzért, de állandó bejárással?

Figyelt kérdés
Kaptam egy állásajánlatot, nettó 200 ezerrel kapnék többet, mint a jelenlegi helyemen, viszont be kellene járni az irodába. Jelenleg home officeban vagyok teljesen és egész jó munkám van.
2023. máj. 30. 11:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%

Bele ne haljál, hogy munkába kell járnod..na, erre volt jó a home office bevezetése, teljesen ellustította az embereket.


Egyébként pedig minden a te döntésed, nem a miénk.

2023. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ: hova kellene bejárni (mármint mekkora távolság), ugyanaz-e a munka mint a jelenlegi vagy még jobb. Én ezen a kettőn gondolkoznék el, de ahogy az 1-es is írja, ez a te döntésed, neked kell tudnod mit szeretnél nem nekünk. Az összeg amit írtál szerintem bőven megérné váltani, de ez az én véleményem.
2023. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
Fogadd el, 200kért hozzá lehet újra szokni a munkához :)
2023. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2023. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, mihez képest kapnál többet. 2 Millió?
2023. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

#1 Személyes tapasztalat, hogy az irodában a maratoni cigiszünetek, kávészünetek, pletykaszünetek, traccsparty az ami, több órát képes lecsípni a tényleges munkavégzésből, így ha már lehet választani, akkor én harmadennyi idő alatt bepakolok 1-1 mosást, kiteregetek, stb.

A fejlődő cégek és mentalitású emberek mind-mind látják és tudják, hogy ha az illető otthonról nem végzi el normálisan a munkát, akkor az irodában sem fogja.

2023. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretek jól keresni, szóval vállalnám. De egyre gyakrabban hallom azt a vélekedést, hogy nem éri meg széthajtani magát az embernek-és ezzel egy időben egyre több a pénz kunyerálós poszt a közösségi oldalakon. Szóval ezt neked kell tudni. Én rengeteget dolgozom és nagyon sokat keresek, dolgozhatnék kevesebbet, kevesebb pénzért, de amikor egy sima mozi kettesben nachossal, üdítővel tíz alatt nem áll meg, strand kajával egy huszas, koncertek, stb. és itt a nyár, akkor úgy érzem, semennyi pénz se elég, ha élni is akar az ember.
2023. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva pedig, attól függ, hogy a 200ezer ft min felül lenne.

Ha keresnék mondjuk nettó 200-at jelenleg itthonról, helyette 400-at kapnék bejárással, bevállalnám.

Ha keresnék 500-at, helyette 700-at ajánlanának, még akkor is bevállalnám, de mondjuk akkor, ha 20-25 percnél nincs messzebb a munkahely

Ha 1 milliót keresnék és 1.2 milliót ajánlanának, nem vállalnám el, mert ez már olyan magas kereset, ami felett teljesen mindegy az a +200k, vígan megvagyok, de az otthon kényelme ebben az esetben nem lehetne pénzzel kompenzálható.

2023. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ha nem valami lehetetlen a közlekedés oda, akkor ennyi különbségért bejárnék.
2023. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Jaj igen, azt elfelejtettem leírni, hogy a munkahely amúgy 50 percre lenne tőlem, szóval nem kevés. 1-es nem halok bele, ha munkába kell járnom, de igen, kényelmes a home office, ha a munkámat bejárás nélkül is el tudom végezni.
2023. máj. 30. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!