Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem vesznek be a munkahe...

Miért nem vesznek be a munkahelyen semmibe amibe az állandó ott dolgozókat, attól még hogy csak alkalmi munkásként vagyok ott? Viszont már hónapok óta ott vagyok

Figyelt kérdés
Most így karácsony közeledtével pl. kapott mindenki ajándék csomagot kivéve engem, karácsonyi névhúzásba is csak engem nem vettek be, de még csak olyan munkaruhát se adnak nekem ami az állandó ott dolgozókon van. Pedig pár hónapot még ott leszek valószínűleg. Többiek, mindenki, kapnak egy több tízezer Ft-os bónuszt is a fizetésükhöz a cégtől több hónapon keresztül, én azt se (mondjuk engem nem is ők fizetnek hanem egy szövetkezeten keresztül vagyok ott). Én csak egy utolsó rabszolga vagyok a szemükben, azért nem vesznek bele ilyen dolgokba?
2022. dec. 17. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd így a szívedre, a te ellátásod nem az ő dolguk. Ahogy te is írtad, még csak a fizut sem tőlük kapod .
2022. dec. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezted tőlük?
2022. dec. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Harmadjára teszed fel ugyanazt a kérdést... ennyire nem vagy képes feldolgozni? Legyen faszd akkor és kérdezd meg tőlük.
2022. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Mert ez a céges policy, hogy az alkalmi munkásnak nem járnak ezek a juttatások. Ez teljesen megszokott dolog, nálunk pl külön táblázat van arra, hogy milyen juttatás jár és nem jár a teljes- és részmunkaidősöknek, ha az irodából vagy otthonról dolgoznak, ugyanis nem mindenki kapja ugyanazt.
2022. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Mert tényleg nem tartozol közéjük. Pár hónap múlva már ott sem vagy. Tudom, szarul esik, de ez van.
2022. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maga az Mabel?
2022. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!