Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel, hogyan viccelnéd meg a...

Mivel, hogyan viccelnéd meg a kollégádat?

Figyelt kérdés
Ha nem vagytok annyira jóban, és ő, ahol tud keresztbetesz?

2023. máj. 31. 04:51
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem megviccelni kell, megszívatni. Kifinomult genyó módjára természetesen úgy kell intézni, mintha magától csinált volna valami égbekiáltó ostobaságot, mindenki tudjon róla, de arról senki, legkevésbé ő, hogy te intézted!
2023. máj. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
A leírtak alapján sehogy. Nem ez a módja annak, hogy jobb legyen a kapcsolat.
2023. máj. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Sehogy. Ő a kollégám és nem a haverom. Nem barátkozni járunk munkahelyre, hanem dolgozni. Barátkozásra ott a magánélet. Ha meg problémám van az illetővel jelzem a felettesemnek. Ha csak annyi a problémám, hogy nem vagyunk jóba nem is érdekelne. Nem várom el, hogy mindenki szeressen.
2023. máj. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Attól függ ő hogyan tesz nekem keresztbe, hogyan szivat.

Pl volt olyan munkatársam aki beleivott az innivalómba. A flakon tetejét végighúztam a wc belső karimáján. Pár nap múlva láttam hogy szépen kivirágzott a pofája, tiszta herpesz volt

2023. máj. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Felmondanék. Megtudnák egyből, hogy milyen egy tökéletes kolléga hiánya. Aki természetesen én magam vagyok.
2023. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Meghívnám vacsorára amit én készítek, aztán amikor befejezte az étkezést, képeket mutatnék neki egy feldarabolt nőről, és elhitetném vele, hogy belőle evett.
2023. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Teherbe ejteném a feleségét.
2023. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
6.: Ha én lennék a kollégád, akkor te ijednél meg a vacsora végén. Nem hinném el, hogy nem feldarabolt nőből van, és elhitetném veled, hogy nem először eszek ilyet.
2023. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!